Home
Home » Education » SportsWebinar.pl
SportsWebinar.pl Apk

SportsWebinar.pl 1.1.0 APK

  • Version: 1.1.0
  • File size: 24.47MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: air.com.bluetarget.sportswebinar
  • Developer: SportsWebinar
  • Updated: August 29, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 33 reviews
The description of Digital World SportsWebinar.pl

We provide SportsWebinar.pl 1.1.0 APK file for Android 4.4+ and up. SportsWebinar.pl is a free Education app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for SportsWebinar.pl 1.1.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about SportsWebinar.pl then you may visit SportsWebinar support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. SportsWebinar.pl is the property and trademark from the developer SportsWebinar.

SportsWebinar jest projektem, który powstał w idei zwiększania dostępności do rzetelnej wiedzy na tematy, które owiane są mgłą dezinformacji i niedomówień. Na naszej platformie zdobędziesz rzetelne informacje na temat sportu, żywienia i medycyny.

Chcemy sprawić, by dostęp do wiedzy był prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Prezentacje online są wygodną formą zdobywania wiedzy, które nie wymagają ani dużych nakładów finansowych, ani poświęcania znacznej ilości czasu – webinar można obejrzeć nie ruszając się z domu, siedząc wygodnie przy własnym biurku lub nawet będąc poza domem, na ekranie smarfona lub tabletu. Osoby szczególnie zapracowane mogą wykupić dostęp do nagrania webinaru, który już się odbył i obejrzeć go w dowolnym momencie, gdy tylko znajdzie się wolna chwila.

W naszym teamie skupiamy profesjonalistów, opierających swoją wiedzę o wieloletnie doświadczenie i dane naukowe, w tym także lekarzy medycyny. Stawiamy na informacje najwyższej jakości, rozprawiając się na dobre z mitami. W kadrze SportsWebinar znajdują się trenerzy, dietetycy, sportowcy wysokiego poziomu oraz pracownicy służby zdrowia.

Na naszych webinarach omawiane są tematy w różnych stadiach zaawansowania – każdy znajdzie coś dla siebie. Organizujemy wykłady online dla osób początkujących, które chcą zdobyć ogólną wiedzę z danego tematu, jak i też podejmujemy węższe specjalizacje, które omawiamy bardzo szczegółowo, z czego mogą skorzystać w szczególności osoby zawodowo zajmujące się doradztwem żywieniowym i konsultacjami trenerskimi.

Show More