Home
Home » Trivia » Bil ve Fethet
Bil ve Fethet Apk

Bil ve Fethet 20190417 APK

  • Version: 20190417
  • File size: 83.88MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: air.com.triviador.trtr
  • Developer: THX Games Zrt.
  • Updated: April 17, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.30 stars – based on 93030 reviews
What's new

Collapse

The description of Digital World Bil ve Fethet

We provide Bil ve Fethet 20190417 APK file for Android 4.0+ and up. Bil ve Fethet is a free Trivia game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Bil ve Fethet 20190417 APK without any modifications.

The average rating is 4.30 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Bil ve Fethet then you may visit THX Games Zrt. support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Bil ve Fethet is the property and trademark from the developer THX Games Zrt..

***** Bil ve Fethet’i seviyorsanız bize 5 yıldız vererek destek olabilirsiniz! *****

Türkiye'nin en ünlü bilgi yarışması şimdi telefonunuza geldi!
Şimdilik sadece BETA sürümüyle sizinle olacak uygulamamızda bir çok değişiklik olacak, şimdiden sabrınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.
Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekmektedir.
Eğer facebook hesabınızla giriş yaparsanız, Facebook üzerindeki hesabınızla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

SORULARI BİL
TOPRAKLARINI GENİŞLET
BİLGİYİ YAY
KUDRETLİ BİR İMPARATORLUK KUR
DÜNYAYI FETHET

Bil ve Fethet, hızlı oynanan, devasa ve çok oyunculu stratejik bilgi yarışması oyunudur. Oyuncular çetin bilgi savaşlarını kazanarak yeni topraklar fetheder, küresel egemenlik kurmak için birbirleri ile strateji ve klasik macera oyunlarına ait öğeleri kullanarak farklı haritalarda ve çeşitli dillerde savaşır.

Şatonu inşa et, binalarını gelişti veya ittifak kur; arkadaşlarını davet et, sohbet et, altın, erzak ve joker paylaş.

“Haftalık Turnuvada” üst sıralara çıkmak için farklı ülke ve oyunculara karşı mücadele etmenin keyfine var, ülken adına puan topla, şanlı zaferler kazanmak için savaş!

***** If you love know you can support and Conquer giving us 5 stars! *****

Turkey's most famous quiz now arrived on your phone!
Currently only the BETA version of our application will be with you will be a lot of changes, thank you in advance for your patience and attention.
Internet connection is required to play the game.
If you are logged in with your facebook account, you can continue where you left your account on Facebook.

QUESTION KNOW
The EXPANDING EARTH
KNOWLEDGE OF SPRING
EMPIRE mighty EXCHANGE
CONQUER THE WORLD

Know and Conquer, played fast, massive and strategic multiplayer quiz game. Players conquer new lands hard won knowledge of the war, and in a variety of languages ​​are different maps using the elements of strategy and classic adventure game with each other to establish global domination.

Built the castle, which was developed in the building or alliance; Invite your friends, chat, gold, food and share wildcard.

"Weekly Tournament" enjoy the different countries and to fight against other players to rank for, collect points on behalf of the country, fight to win glorious triumphs!

Show More