Home
Home » Finance » Icrypex
Icrypex Apk

Icrypex 1.1.3 APKs

  • Version: 1.1.3
  • File size: 17.35MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: app.mobile.android.icrypex
  • Developer: ICRYPEX BILISIM ANONIM SIRKETI
  • Updated: September 17, 2021
  • Price: Free
  • Rate 3.80 stars – based on 144 reviews
The description of Digital World Icrypex

We provide Icrypex 1.1.3 APKs file for Android 5.0+ and up. Icrypex is a free Finance game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Icrypex 1.1.3 APKs without any modifications.

The average rating is 3.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Icrypex then you may visit ICRYPEX BILISIM ANONIM SIRKETI support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Icrypex is the property and trademark from the developer ICRYPEX BILISIM ANONIM SIRKETI.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Bitcoin Alın Satın!


Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini almanın güvenli ve basit yolu ICRYPEX! Kolay arayüzü, kullanıcı dostu üstün özellikleri sayesinde zaman ve mekân fark etmeksizin her yerde al-sat yapabilirsiniz!


ICRYPEX; Bitcoin, Ethereum, HOT, Litecoin, BAT, LINK gibi kripto para birimlerini güvenli bir şekilde satın almanızı, satmanızı ve saklamanızı sağlar. Güvenlik anlayışıyla inşa edilen ICRYPEX Kripto Para Borsası uygulamasıyla birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Piyasanın zirvesinde kalmak için fiyat uyarıları oluşturun, kripto portföyünüzü genişletin ve trade stratejilerinizi en üst seviyeye çıkarın.
Kripto para piyasasında ister deneyimli ister başlangıç seviyesinde olun, ICRYPEX teknolojisi her seviyeden kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlandı.


ICRYPEX uygulamasıyla kripto paralara geç kalmadan yapabilecekleriniz:
*Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralarınıza anında ulaşın,
*Kullanıcı dostu arayüz ile al-sat yapın,
*Türk lirası ve kripto para yatırma ve çekme imkânını yaşayın,
*İşlem geçmişine ve hesap etkinliklerine detaylı bakış atın,


KRİPTO PARA UYGULAMASINI ANINDA İNDİRİN VE KAYDOLUN
ICRYPEX uygulamasını indirerek hızlıca kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hesabınıza TL yükleyerek kripto para işlemlerinize devam edebilirsiniz.


BASİT, DÜRÜST, GÜVENİLİR KRİPTO PARA BORSASI
Yeni nesil kripto para uygulaması ICRYPEX ile hesabınız çok aşamalı doğrulama ve banka düzeyinde güvenlik dâhil olmak üzere çok aşamalı güvenlik standartlarına tabidir.


KRİPTO PARA FİYATLARINI GÖRÜNTÜLEYİN
ICRYPEX mobil uygulamasıyla fiyatlar sayfasından çiftleri görüntüleyebilirsiniz. Fiyat detaylarını veya grafiklerini görmek isterseniz işlem çiftine tıklamanız yeterlidir. Fiyat grafiği ölçeğini bir günden bir yıla kadar ayarlayabilir, mevcut en iyi teklif ve hacim verilerini görüntüleyebilirsiniz. Alarmlarınıza da bu ekrandan hızlıca ulaşabilirsiniz.


VARLIKLAR EKRANI
Varlıklarım ekranında portföyünüzdeki tüm kripto paraları görüntüleyebilirsiniz.

ÇOKLU EMİR PENCERELERİ
ICRYPEX mobil uygulamasını kullanarak, farklı emir çeşitleri ile portföyünüzü da hızlı ve güvenli kontrol edebilir, işlemlerinize yön verebilirsiniz. Kolayve hızlı arayüzü sayesinde saniyeler içerisinde Piyasa, Limit ve Stop Emir koyabilir, milisaniyeler içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


KRİPTO PARA PİYASASINDA GÜNCEL KAL
Kripto para sektörü sürekli kendini yeniliyor. Bu yenilikleri ICRYPEX kripto para uygulamasıyla anında takip edin, bütün fırsatlardan haberdar olun.


7/24 DESTEK
Sorularınız için sizi [email protected] ya da [email protected] e-posta adreslerine yönlendirmiyoruz. Telefonun diğer hattında, daima size yardım etmeye hazır bir Kripto Para Uzmanı bekliyor. İşlem ve analiz, piyasalarla ilgili hemen destek almaya başlayın!

Show More
All Version