Home
Home » Productivity » Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi
Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi Apk

Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi 1.8 APK

  • Version: 1.8
  • File size: 4.45MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: apps.hotel.mkj.butik
  • Developer: M.İkbal CAN
  • Updated: January 06, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 410 reviews
The description of Digital World Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi

We provide Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi 1.8 APK file for Android 4.1+ and up. Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi is a free Productivity app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi 1.8 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi then you may visit M.İkbal CAN support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Butik - Otel Rezervasyon & Gelir Gider yönetimi is the property and trademark from the developer M.İkbal CAN.

Butik, otel sahipleri için geliştirilmiş bir uygulamadır bu uygulama sayesinde otelinizin odalarını müşterilerinizi kaydedip rezervasyonlarınızı odalara ekleyebilir müşteriler ile ilişkilendirip takip edebilirsiniz.

Bu uygulamayı birden fazla android telefonda kullanabilirsiniz.
Tek tuş ile senkronizasyon sağlayabilirsiniz.

Aldığınız ödemeleri ve giderlerinizi takip etmek için gelir gider ekranını kullanabilirsiniz.
Seçtiğiniz tarih aralıklarına göre rezervasyonları ve gelir gider kayıtlarını filtreleyebilir ve excel ile dışa aktarabilirsiniz.


Ana ekrandan otelin bugünkü doluluk oranını grafiklerle takip edebileceksiniz.

Uygulamayı açtığınızda açılan ana ekranda o güne ait otele giriş yapacak kişi sayısı otelden ayrılacak kişi sayısı ve aktif olarak kullanılan oda sayısını görebilirsiniz.

Ana ekran sizin için hızlı bir rapor gibidir. Bugün otele giriş yapılacak odalar bugün çıkış yapılacak odaları hızlıca görüntüleyebilirsiniz, ana ekranda bir de takvim vardır.

Takvimde içinde bulunduğunuz ay görünür ve bu ayda tüm odaların dolu olduğu günler kırmızı ile işaretlenir. Bu sayede rezervasyon vereceğiniz zaman hızlıca tüm odaların dolu olduğu günleri görüp aksiyon alabilirsiniz.

Takvimdeki seçtiğiniz güne ait hızlıca rezervasyon bilgisi elde edebilirsiniz.

Rezervasyon ekranından seçtiğiniz tarih aralıklarına göre odalar dolu olma durumuna göre kırmızı veya yeşil durum bilgisi ile listelenir.

İsterseniz o aralığa ait rezervasyonları tek tuş ile excele aktarabilir bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz.

Ödemeyi aldığınız bir rezervasyonda sadece rezervasyon kaydını sola kaydırıp ödeme al tuşuna basmanız ve miktarı yazmanız yeterlidir.
Bu şekilde "Konaklama gelir" kaydınızı kolayca oluşturur ve gelir gider ekranında görebilirsiniz.

Gelir ve giderlerinizi de aynı şekilde seçtiğiniz tarih aralığına göre excel e tek tuş ile aktarabilir ve bilgisayarınızda takip edebilirsiniz.

Müşteri ekranından müşteri profillerinizi oluşturup kaydedebilir ve hepsini bir arada görüntüleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz müşterileri rezervasyon yaparken seçip rezervasyon kaydına bağlayabilirsiniz.

Bu sayede aylık rapor çekmek istediğinizde rezervasyonların hangi müşterilerle olduğunu excelden de kolayca takip edebileceksiniz.

* Yeni eklenen excel yükleme özelliği sayesinde, uygulama içinde tek tuşla oluşturabileceğiniz excel şablonunu kullanarak bilgisayarda excelde verileri doldurup programa o verileri kolayca ekleyebileceksiniz.

Butik otel sahibi misiniz?
Tam ihtiyacınız olan uygulama bizde :)

Uygulamayı indirdiğinizde deneme sürümü için bir form doldurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deneme sürümü tam sürümün kısıtlı halidir.
- 3 adet oda ekleyebilirsiniz
- 4 adet müşteri ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı dilediğiniz gibi denedikten sonra beğenirseniz bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Show More