Home
Home » Educational » Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme
Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme Apk

Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme 0.2 APKs

  • Version: 0.2
  • File size: 21.62MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.BaylamMedia.RitmikSayma
  • Developer: Gokhan Baylam
  • Updated: December 08, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 126 reviews
The description of Digital World Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme

We provide Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme 0.2 APKs file for Android 4.1+ and up. Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme is a free Educational game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme 0.2 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme then you may visit Gokhan Baylam support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Ritmik Sayma İle Kolay Çarpım Tablosu Ezberleme is the property and trademark from the developer Gokhan Baylam.

İlkokul 1 ve 2. sınıf itibariyle çarpım tablosu ezberlenmeye çalışan çocuklarımız için bazen çok sıkıcı gelebilmektedir ritmik sayma ve çarpım tablosunu ezberleme. Bizler bunu eğlenceli hale getirmeyi amaçladık, her bir bölüm için oyunlar ve eğlenceli şarkılar hazırladık. Bu uygulamada bilim adamlarından ilham almadık bizzat kendi oğlum (2.sınıf öğrencisi) için yazdığım bu uygulamayı sizlerle paylaşıyorum. İnternet bağlantısına gerek kalmadan eğlenceli bir şekilde ritmik saymayı kalıcı olarak öğrenmelerini amaçlıyoruz.

- Çarpım tablosu resmi
- Her sayı için eğlenceli şarkı
- Her sayı için kutu patlatma oyunu ( rekor sistemli)


Kutu patlatma oyunu 2ler ritmi sayma, 3 sayma ... 10 lar ritmik sayma dahil 2 ile 10 arası tüm sayılar içn ayrı ayrı hazırlanmıştır. 10 adet kutu sayılar rasgele dizilecek şekilde geliyor. oyuncu sırasıyla ritmik sayma sıralamasını bozmadan tıklayarak kutuları patlatıyor. Hatalı tıklarsa süreye +5 saniye ilave ediliyor ki en kısa sürede bitiren kazanır.


İyi eğlenceler...

Show More