Home
Home » Word » Kelime Online, Kelime Bulmaca
Kelime Online, Kelime Bulmaca Apk

Kelime Online, Kelime Bulmaca 1.1 APK

  • Version: 1.1
  • File size: 5.44MB
  • Requires: Android 2.3+
  • Package Name: com.Gthpro.kelimebulmacaoyunu
  • Developer: 6th Pro
  • Updated: September 04, 2016
  • Price: Free
  • Rate 4.20 stars – based on 18 reviews
The description of Digital World Kelime Online, Kelime Bulmaca

We provide Kelime Online, Kelime Bulmaca 1.1 APK file for Android 2.3+ and up. Kelime Online, Kelime Bulmaca is a free Word game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Kelime Online, Kelime Bulmaca 1.1 APK without any modifications.

The average rating is 4.20 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Kelime Online, Kelime Bulmaca then you may visit 6th Pro support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Kelime Online, Kelime Bulmaca is the property and trademark from the developer 6th Pro.

Sorulara daha hızlı ve daha az joker kullanarak doğru cevap vermeyi başarın. 3 harfliden başlayıp 11 harfli cevaplara kadar değişen 9 farklı soru sorulmaktadır.

Soruları cevaplamak için elinizde çok sayıda jokeriniz ve yeterince süreniz olacak.

Ekranın altında doğru cevaba ait kelimenin harfleri dağınık halde yer alacak. Yanlarına aldıkları ilgisiz başka harflerle sizi aldatmaya çalışacaklar.

Siz doğru kelimeye ait olan harfleri parmağınızın ucuyla sürükleyip harf kutucuklarına taşıyın. Klavye ile tek tek yazmak zorunda kalmayacaksınız. Doğru cevap diğer harflerin arasında ve aslında tam gözlerinizin önünde olacak.

Filtre Jokeri ile aşağıda sadece ilgili kelimeye ait harflerin kalmasını sağlayabilir, gereksiz harfleri Filtre Jokeriyle temizleyebilirsiniz.

Harf Jokeri, sizin yerinize gider ilgili harflerden herhangi birini alarak ait olduğu kutucuğa yerleştirir. Harf Jokerini kullanarak kelimeyi daha tahmin edilebilir hale getirebilirsiniz. Daha hızlı kelime bul, daha fazla puan kazanarak listelerde üst sıralara yükselin.

Çok sayıda jokeriniz olduktan sonra aslında işiniz çok kolay; ancak oyun sonu puanı hesaplanırken kullandığınız joker sayısına göre daha az puan alacağınızı unutmayın. Sözcük bulma aşamasında joker kullanmanın mı, düşünüp zaman harcamanın mı daha iyi olacağını hesap etmeyi unutmayın.

Bu arada oyunu ne kadar çabuk tamamlarsanız o kadar iyi; çünkü kalan sürenizden de puan alacaksınız.

Kutucuklara yanlış harfleri taşımışsanız onları tek tek aşağı almakla uğraşmamak için dönüşüm simgesini kullanabilirsiniz. Tüm harfler tekrar yerlerine gidecektir.

20.000'den fazla soru içeren uygulamamızda aynı sorularda karşılaşma ihtimaliniz çok düşük. Kelime sayısı sürekli artacak ve başarısız bulunan kelimeler çıkarılacaktır. Biz bir yandan bununla ilgili çalışmalarımız devam ettiriyoruz bile...

Cevapların türü (isim, sıfat vb.) ve hangi alanla ilgili oldukları (Kimya, Tarih vb.) soru cümlesinin sonunda ipucu olarak verilmektedir. Kelimelerin anlamları Türk Dil Kurumu (TDK) Güncel Türkçe Sözlük kullanılarak alınmıştır. Bazı kelimeler için tanım cümlesinde cevap kelimesini açıkça belirtmesi nedeniyle küçük değişiklikler yapılmıştır. Tereddüt ettiğiniz kelimelerin anlamlarını kontrol etmek için TDK internet sayfasında sorgulama yapabilirsiniz.

Çok yakında kitlesel yarışmalara katılabilecek, arkadaşlarınıza meydan okuyup onların topladıkları puanları ele geçirebileceksiniz. Kelime dağarcığınızın geliştiğini birkaç gün içinde rahatlıkla fark edecek, bu tür bilgi yarışmalarında daha başarılı sonuçlar alabileceksiniz. Eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda bilgimizi artırmak ne güzel!

Eğer uygulamamızı beğenirseniz lütfen 5 yıldız vererek ve yorum yazarak bunu göstermekten çekinmeyiniz. Planlarımız doğrultusunda uygulamamıza özellik eklemeye devam edeceğiz. Her türlü görüş ve önerinizi e-posta adresimiz üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Başarılar...

Show More