Home
Seyyah Apk

Seyyah 0.1 APK

  • Version: 0.1
  • File size: 91.63MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: com.MEB.Seyyah
  • Developer: Eğitim Bilişim Ağı (EBA)
  • Updated: January 21, 2021
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 402 reviews
The description of Digital World Seyyah

We provide Seyyah 0.1 APK file for Android 4.4+ and up. Seyyah is a free Educational game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Seyyah 0.1 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Seyyah then you may visit Eğitim Bilişim Ağı (EBA) support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Seyyah is the property and trademark from the developer Eğitim Bilişim Ağı (EBA).

6-15 yaş aralığındaki yurtdışında yaşayan çocuklarımız için özel olarak tasarlanan bu oyunda farklı etkinlikler ile eğlenceli bir öğrenme ortamı oluşturulmuştur. 8 farklı seviye içeren oyunda; el-göz koordinasyonunu sağlamak, temel Türkçe dil becerilerini geliştirmek, Türk kültürüne özgü yeni keşifler yapmak hedeflenmiştir. Çocukların renkli dünyalarına hitap eden bu oyunun kendisi de capcanlı, keyifli ama bir o kadar da zorlayıcı. Haydi çocuklar koşmaya, zıplamaya, tırmanmaya var mısınız?
Bu oyunda kültürümüze özgü kıyafetlerle karşına çıkan farklı karakterlerle özdeşleşecek, Seyyah olup ülkemizin birçok bölgesine seyahat edecek ve yıldızları toplayarak puan tablosunda en üst sıralarda yer almaya hak kazanacaksın. Oyun sonunda süper seyyah rozetini almayı unutma!
Sevgili aileler, sizler de çocuklarınızla birlikte öğrenmeye hazır mısınız? Çocuğunuzla keyifli vakitler geçireceğiniz bu oyunda engelleri aşmak o kadar da kolay değil! Haydi birlikte oynayalım, öğrenelim.

Bu oyun Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilmiştir.
Seyyah Oyunu ücretsiz bir oyundur.
Çevrimdışı kullanılabilir ve reklam içermez. Bu oyunu telefonunda, tabletinde bilgisayarında istediğin zaman oynayabilirsin.

Show More
All Version