Home
Home » Role Playing » Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet
Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet Apk

Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet 1.3 APK

  • Version: 1.3
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: com.NetcomInteractive.KralliginKaderi
  • Developer: Netcom Interactive
  • Updated: October 15, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.90 stars – based on 109 reviews
The description of Digital World Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet

We provide Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet 1.3 APK file for Android 4.4+ and up. Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet is a free Role Playing game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet 1.3 APK without any modifications.

The average rating is 4.90 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet then you may visit Netcom Interactive support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet is the property and trademark from the developer Netcom Interactive.

Bir kralın gözünden devlet yönetmeye hazır mısın?
Tüm ülke senin kral oluşunu bekliyor. 16.yy' da geçen etkileşimli muhteşem bir orta çağ hikayesi. Ordu, halk ve diğer tüm toplulukları şimdi yönetmeye başla ve devletin geleceğini ellerine al.
Kıran kırana geçen tarihi krallıklar savaşlarını yönet. Düşmanları yok et ve ülkenin kahramanı ol. Savaşlarda kendi stratejilerinizi oluşturup, taktiklerinizi kullanın! Unutma ki verdiğin her kararın, krallığın adına büyük etkisi olacaktır. Bu yüzden seçimlerinizi dikkatli yapıp, tüm toplulukları ve kaynaklarınızı dengede tutun! İmparatorluğun kralı olarak halk, din adamları ve ordu ile bir olup seviyenizi yükseltin. Bu rol-play' de zaferler seni bekliyor!


Özellikler :

1. Kral ve kraliçenin gözünden imparatorluk yönetimi: Tüm topluluklar senin kontrolünde.
2.Krallıklar arası savaşlar: Strateji ve taktikleriniz ile düşman imparatorluklara savaş açın.
3.Tercihler ve Etkileşim : Krallığın kaderini siz belirleyin! Karşınıza çıkan sorunları verdiğiniz kararlar ile çözmeye çalışın.
4. Evlilik ve daha fazlası : Krallığınızı yönetirken bir taraftan da aile içi sorunlar ile yüzleşip onları çözmeye çalışın.
5.Oyun içi öğeler kullanımı : Oyun içinde uzun imparatorluklar sonucu envanterinize eklenen öğleleri toplulukların moralleri için kullanabilir ya da iflas eşiğinden dönebilirsiniz.

ÖNEMLİ!:
Krallığın Kaderi : Yönet ve Fethet' i indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Buna istinaden oyun içerisinde reklamlar ile karşılaşabilirsiniz.

Show More
All Version