Home
Advertisement
Home » Education » آموزش قانون جذب عشق
آموزش قانون جذب عشق Apk

آموزش قانون جذب عشق APK

  • Package Name: com.alvarezmyureld.qanonjazb
  • Developer: so much lovely gil
  • Updated: January 01, 1970
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 52 reviews
Advertisement
The description of Digital World آموزش قانون جذب عشق

We provide آموزش قانون جذب عشق APK file for Android + and up. آموزش قانون جذب عشق is a free Education app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for آموزش قانون جذب عشق APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about آموزش قانون جذب عشق then you may visit so much lovely gil support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. آموزش قانون جذب عشق is the property and trademark from the developer so much lovely gil.

تا زمانی که معنای قانون جذب عشق را درک نکنید نمی توانید به درستی از آن استفاده کنید. قانون جذب عشق یک قانون طبیعی است که اگر به درستی از آن استفاده شود می تواند در روابط عاشقانه یا در جذب همسر مورد علاقه تان به شما کمک کند. از ابتدای تولدتان تا به امروز در تمامی ابعاد زندگی تان مانند: عشق و ثروت قانون جذب حاکم بوده است، شاید این موضوع را نمی دانستید و همین حالا که متوجه آن شده اید بسیار متعجب شدید، اما باید بگویم چه بدانید و چه ندانید قانون جذب برای شما کار می کند زیرا این یک قانون است! عشق یک احساس بسیار عمیق و لذت بخش است که در دل تمام افراد وجود دارد. اگر به دنبال روابط عالی هستید یا می خواهید روابطتان را بهبود بدهید اپلیکیشن آموزش قانون جذب عشق یک شاه کلید اصلی برای شما می باشد.

استفاده از قانون جذب عشق در زندگی، می تواند کیفیت روابط شما را به صورت قابل توجه ای بالا ببرد. قبل از اینکه بریم سراغ قانون جذب عشق بهتر است شما را با قانون جذب بیشتر آشنا کنم. اکثر افرادی که می خواهند از قانون جذب عشق استفاده کنند اطلاعات و آگاهی کمی از قانون جذب دارند و ما سعی داریم قبل از وارد شدن در مبحث اصلی شما را با قانون جذب آشنا کنیم. چشمان خود را به دنیایی از امکانات بی پایان و نامحدود باز کنید به عبارت ساده تر ، قانون جذب توانایی جذب هر چه که روی آن توجه می کنیم ، وارد زندگی ما می شود. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما مستعد قوانینی هستیم که حاکم بر جهان است ، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن استفاده می کند تا آنچه را که در افکار ما است ، ترجمه کند و آنها را به واقعیت تبدیل کند. در اصطلاحات اساسی ، در نهایت همه افکار به چیزهایی (اشیاء) تبدیل می شوند . اگر بر ناراحتی و غم و افکار منفی متمرکز شوید ، اتفاقات منفی را تجربه خواهید کرد. اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن به هدف خود داشته باشید ، با اقدامات گسترده راهی برای دستیابی به آنها خواهید یافت. به همین دلیل است که جهان چنین مکانی بی نهایت زیبا است. قانون جذب اینگونه تصریح می کند که هر کاری را که می توانید در طرحی انجام دهید برای رسیدن به جایی که می خواهید در نظر بگیرید قابل دستیابی است.

اما قانون جذب عشق چیست؟ انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، اما وقتی خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می کند متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساساتتان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس زندگی است. وقتی خواب هستید هیچ ارتعاشی را به کائنات ارسال نمی‌ کنید اما دارای احساسات هستید. و یک سوالی که پیش می آید این است که آیا در خواب هم می توانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟ کلاً بحث احساسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی تان را رقم می زند. هر چه احساستان بهتر باشد، زندگی تان بهتر می شود و هر چه احساس بدتری داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید کشیده می شوید.

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگی تان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌ دهند. چگونه؟ اپلیکیشن آموزش قانون جذب عشق به صورت تصویری نکات لازم در این مورد را به شما منتقل می کند. همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساساتتان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگی تان بشود. اپلیکیشن رایگان آموزش قانون جذب عشق به طور کامل در این مورد توضیح می دهد.

Show More
All Version