Home
Home » Shopping » BayiCepte
BayiCepte Apk

BayiCepte 1.2 APK

  • Version: 1.2
  • File size: 2.05MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: com.atsyazilim.bayicepte
  • Developer: ATS YAZILIM
  • Updated: February 06, 2019
  • Price: Free
  • Rate 5.00 stars – based on 38 reviews
What's new

Collapse

The description of Digital World BayiCepte

We provide BayiCepte 1.2 APK file for Android 5.0+ and up. BayiCepte is a free Shopping app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for BayiCepte 1.2 APK without any modifications.

The average rating is 5.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about BayiCepte then you may visit ATS YAZILIM support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. BayiCepte is the property and trademark from the developer ATS YAZILIM.

Cep Telefonu ya da Aksesuar mı almak istiyorsunuz? Türkiye’deki tüm cep telefonu ve aksesuar bayilerinin ürün ve fiyatlarını görmek ister misiniz?
Türkiye’deki tüm cep telefonu ve aksesuar bayileri bayicepte.com’da buluşuyor. Bayicepte mobil uygulamasını indirerek Türkiye’deki tüm cep telefonu ve aksesuar bayilerinin ürün ve fiyatlarına ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilir uygun ve avantajlı fiyatlarla güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.
Lokasyon Hizmetimizi duydunuz mu?
Lokasyon özelliği ile size yakın üye tüm cep telefonu ve aksesuar bayilerinin ürün ve fiyatlarına ulaşabilir, dilerseniz eğer mağazaya gidip satın alabilir dilerseniz internet üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
2. El Cep Telefonunuzu hemen satmak ister misiniz?
Sistemimize cep telefonunuzun 3 adet fotoğrafını yükleyin, açıklama kısmını doldurun, ne kadar istediğinizi ve size ulaşılabilmesi için iletişim numaranızı bırakın. Biz de size en yakın üye bayilere bunu bildirelim. En iyi fiyatı verenin mağazasına gidip telefonunuzu hemen satabilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden!
Dilerseniz banka kartı ve kredi kartı 3D Security kullanarak ödemelerinizi güvenle yapabilir ya da Havale seçeneğini kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 destek ile tüm soru ve önerileriniz için yanınızda.

Show More