Home
Home » Educational » Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü
Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü Apk

Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü 0.1 APKs

  • Version: 0.1
  • File size: 13.18MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.baylam.zitanlamalikelimeler
  • Developer: Gokhan Baylam
  • Updated: November 30, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 72 reviews
The description of Digital World Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü

We provide Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü 0.1 APKs file for Android 4.1+ and up. Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü is a free Educational game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü 0.1 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü then you may visit Gokhan Baylam support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Zıt-Karşıt Anlamlı Kelimeler Oyunu ve Sözlüğü is the property and trademark from the developer Gokhan Baylam.

Zıt anlamlı kelimeler ilkokul sınıflarından itibaren öğrenilmeye başlanmaktadır. üç kademede oyunu oynayarak kelimeleri ezberlemeye başlayabilirsiniz. Sorulan karşıt anlamlı kelime ve iki adet cevap arasından doğru cevabı bulmaya çalışarak hem eğlenir hem de karşıt (zıt) anlamlı kelimeler konusundaki eksiklerinizi kapatabilirsiniz. İlkokul ikinci sınıf ve ilkokul üçüncü sınıf kitaplarında yer alan tüm kelimeleri içermektedir.

Zıt anlamlı kelimeler uygulaması ve oyunu 3 kategoriden oluşmaktadır. Birinci kategoride ilkokul ikinci sınıf kelimelerinin tamamı, ikinci kategoride ilkokul iki ve ilkokul üçüncü sınıf kelimelerinin tamamı yer almaktadır. Üçüncü kategori ise 1200 den fazla kelime ile tüm kelimeleri kapsamaktadır. Üç kategoriden seviyenize uygun olanını seçerek oynamaya ve öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca tüm kelimelerin alfabetik olarak yazılı olduğu sözlük sayfası yer almaktadır.

Uygulamamız internet bağlantısına gerek kalmaksızın (internetsiz uygulamalar) çalışmaktadır.

Uygulama ücretsiz olarak yayınlanmakta ve sizlerin desteğine ihtiyaç duymaktadır. Uygulamayı beğenirseniz 5 yıldız vermeyi ve yakınlarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız.

Show More