Home
Home » Entertainment » Canlı TV HD
Canlı TV HD Apk

Canlı TV HD 2.4.3 APK

  • Version: 2.4.3
  • File size: 5.55MB
  • Requires: Android 4.0.3+
  • Package Name: com.canli.tvvakti
  • Developer: Yufermu Studio
  • Updated: March 19, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.60 stars – based on 65 reviews
What's new

Collapse

The description of Digital World Canlı TV HD

We provide Canlı TV HD 2.4.3 APK file for Android 4.0.3+ and up. Canlı TV HD is a free Entertainment app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Canlı TV HD 2.4.3 APK without any modifications.

The average rating is 4.60 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Canlı TV HD then you may visit Yufermu Studio support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Canlı TV HD is the property and trademark from the developer Yufermu Studio.

Canlı Tv Vakti,

Kaliteli ve basit kullanımlı arayüzü ile kullanıcılarımıza televizyonlarda olduğu en kaliteli şekilde tv izlemenin keyfini yaşatıyoruz.

Canlı Tv Vakti , televizyon kanallarını en kaliteli çözünürlükte siz değerli kullanıcılarımıza canlı tv olarak sunan uygulamadır.

Canli Tv Vakti Türkiyenin en iyi canlı tv uygulamaları arasında olup 100Den fazla kanal ile kesintisiz canli tv hizmeti veren bir uygulamadır.

Türkiye'nin en popüler kanallarından olan Tv8,Show Tv,Atv,Kanal D,Fox,Star Tv gibi kanalları uygulamamızda kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Canlı Tv Vakti uygulaması televizyon kanallarını canlı yayın akışı bozulmadan yayınlarını izleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.Uygulamamız ortamında kanalların yayın akışını takip eder zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

Dizi,spor,belgesel,yarışma gibi her türlü programı uygulamamızda kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Canlı Tv Vakti uygulaması siz değerli kullanıcılarına Android cihazlarınızda,
Tabletlerinizde kısacası internetinizin olduğu her ortamda kesintisiz canli tv izleme olanağını sunar.

Canlı Tv Vakti Ekibi 7/24 Hizmetinizdedir.
Uygulamamız ile ilgili sorunları [email protected] adresinden bildirirseniz en kısa sürede yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Show More