Home
Home » Finance » Dinero - онлайн
Dinero - онлайн Apk

Dinero - онлайн 1.21 APKs

  • Version: 1.21
  • File size: 3.26MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: com.dinero.up.app
  • Developer: Razimax
  • Updated: September 07, 2021
  • Price: Free
  • Rate 4.90 stars – based on 78 reviews
The description of Digital World Dinero - онлайн

We provide Dinero - онлайн 1.21 APKs file for Android 5.0+ and up. Dinero - онлайн is a free Finance game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Dinero - онлайн 1.21 APKs without any modifications.

The average rating is 4.90 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Dinero - онлайн then you may visit Razimax support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Dinero - онлайн is the property and trademark from the developer Razimax.

Коли терміново знадобилися гроші, завжди є варіанти, як вирішити проблему – звернутися до рідних або друзів, в банк або оформити кредит в мікрофінансовій організації. Останній спосіб отримати кредит – найпростіший і доступний кожному, у кого є паспорт, особиста банківська карта і доступ в інтернет. Кредит онлайн – послуга сервісу Dinero.

Кредит онлайн в Україні за 5 хвилин
Пропонуємо послуги швидкого кредитування на карту через інтернет. За допомогою програми Dinero можна отримати кредит до 10000 гривень протягом 5 хвилин.
Щоб отримати гроші, вкажіть потрібну вам суму і термін позики. Потім заповніть невелику анкету, і зачекайте кілька хвилин, поки буде прийнято рішення по заявці. Далі підтвердіть умови договору за допомогою SMS коду, і відразу ж отримаєте гроші на свою карту.
Для чого потрібно це додаток
За допомогою програми онлайн кредитування dinero ви можете швидко отримати потрібну суму грошей в будь-якій точці України. Використовуйте свої можливості по максимуму - купуйте товари, розплачуйтеся за послуги, розважайтеся, подорожуйте, а якщо не вистачає грошей, відкрийте додаток dinero в вашому телефоні і візьміть швидкий позику.
Як взяти кредит онлайн на карту за допомогою програми dinero
Щоб отримати гроші в борг, потрібно зробити 3 прості речі:
1. Скачайте і встановіть програму на свій телефон.
2. Подайте заявку, вкажіть потрібну вам суму, і заповніть реєстраційну анкету.
3. Дочекайтеся рішення, підтвердіть договір, і ми відразу відправимо гроші на вашу карту.
Хто може отримати кредит в dinero
Отримати онлайн кредит на карту в Україні можуть всі повнолітні громадяни у віці від 18 до 65 років. Ми надаємо грошові позики для всіх категорій населення:
студентам
пенсіонерам
безробітним
Особам з проблемною кредитною історією.
Що знадобиться при отриманні позики
Щоб взяти гроші в борг не потрібні довідки, поручителі, заставу, та інші атрибути традиційного кредитування. В ході оформлення, потрібно вказати свої паспортні дані і номер ідентифікаційного коду ІПН.
Як погасити кредит через інтернет
Використовуйте переваги своєї мобільності і оплачуйте займ без зусиль, натисканням кількох конопок. Ми пропонуємо 4 способи погашення кредитної позики.
1. За допомогою банківської карти в своєму особистому кабінеті на dinero. Це просто, швидко, а найголовніше, повністю безкоштовно.
2. За допомогою інтернет-банкінгу Приват24. Можна використовувати по всій Україні, в будь-який час, не виходячи з дому.
3. У терміналах ПриватБанку. Це найбільша мережа терміналів самообслуговування в Україні, ви знайдете його в будь-якому великому магазині.
4. У касі будь-якого банку. Це традиційний спосіб, який ніколи вас не підведе.

МІНІМАЛЬНИЙ термін погашення кредиту: 64 дня
МАКСИМАЛЬНИЙ строк погашення кредиту: 1 рік МАКСИМАЛЬНАЯ Річна процентна ставка з урахуванням акції: 3,66%
МАКСИМАЛЬНАЯ Річна процентна ставка без урахування акції: 695,4%
Стандартна ставка для постійних клієнтів може знижуватися.
МІНІМАЛЬНИЙ ВІК для отримання кредиту 18 років

ПРИКЛАД:
Ви берете в позику 1000 грн на 65 днів при процентній ставці 0,01% Сума до повернення складе 2170 грн

Ліцензія та правова інформація
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 871, реєстраційний номер 331015176, видано Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг, початок дії з 12.05.2018.

Show More