Home
Home » Music & Audio » Mustafa Ceceli 1-bölüm
Mustafa Ceceli 1-bölüm Apk

Mustafa Ceceli 1-bölüm 1.0 APK

  • Version: 1.0
  • File size: 56.25MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.elif.mustafaceceli
  • Developer: Elif19
  • Updated: April 29, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 33 reviews
The description of Digital World Mustafa Ceceli 1-bölüm

We provide Mustafa Ceceli 1-bölüm 1.0 APK file for Android 4.1+ and up. Mustafa Ceceli 1-bölüm is a free Music & Audio app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Mustafa Ceceli 1-bölüm 1.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Mustafa Ceceli 1-bölüm then you may visit Elif19 support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Mustafa Ceceli 1-bölüm is the property and trademark from the developer Elif19.

Mustafa Ceceli (d. 2 Kasım 1980, Ankara), Türk şarkıcı, aranjör ve albüm yapımcısı.

Ceceli, müzik hayatına 2003 yılında başlamasının ardından yapmış olduğu müzik düzenlemeleri büyük beğeni toplamıştır. 2007 yılında Enbe Orkestrası'nın albümünde konuk sanatçı olarak Sezen Aksu'nun Unutamam şarkısını seslendirdi. 2008 yılında Ceceli "Limon Çiçekleri" isimli ilk single çalışmasıyla dinleyiciyle buluştu. Kasım 2009'da kendi adını taşıyan "Mustafa Ceceli" albümünü yayımladı ve albüm MÜ-YAP'tan altın plak ödülü aldı. Bununla birlikte birçok müzik platformlarda ödüllerle dönmüştür. Sanatçı kendi albüm çalışmalarının yanı sıra aranjörlük işine de devam etmektedir. İkinci stüdyo albümü "Es"i ilk olarak dijital müzik platformlarda yayınladı. Albümün ismini taşıyan şarkısı dijital platformlarda tüm zamanların özellikle TTNet Müzik'te 9 milyonluk rakam ile en çok dinlenen ikinci, albümde bulunan "Sevgilim" şarkısı 7 milyon dinlenme oranıyla sekizinci sırada yer almaktadır. Ceceli'nin diskografisinde ayrıca bir derleme ve iki remix albüm bulunmaktadır. Aralık 2014'te üçüncü stüdyo albümü "Kalpten"i diskografisine eklemiştir. Sanatçı Lara Fabian ile Ağustos ayında proje single olarak yayınladıkları "Al Götür Beni" şarkısını Mustafa Ceceli yeni albümüne yer vermesi ile Kalpten albümünden çıkan tekli single niteliğini de taşımaktadır.

2012-2013: Es ve RemixEs

Mustafa Ceceli bir konserinde, 2012
2 Nisan 2012 Pazartesi günü yeni albümü Es i müzik piyasasına sundu ve ilk video klibini de albümle aynı adı taşıyan Es adlı şarkıya Murad Küçük yönetmenliğinde çekti. İkinci video klibini ise Bir Yanlış Kaç Doğru adlı şarkısına çekti. Ağustos 2012'de ise Es albümü parçalarının ve iki yeni parçanın bulunduğu Es Remixes albümünü çıkardı. Albümdeki eski bir Sezen Aksu parçası olan Bir Zamanlar Deli Gönlüm isimli parçaya klip çekti. 2012'nin sonlarında ise Sevgilim parçasına dostları ve müzisyen arkadaşlarıyla bir klip çekti.

Yılın başlarında Es albümünde bulunan Aman parçasına Duygu Çetinkaya ile bir klip çekti. 19. Kral TV Müzik Ödülleri yeni adıyla Türkiye Video Müzik Ödülleri‘nde Es albümü ile En İyi Albüm ve En İyi Erkek Sanatçı ödüllerini aldı. Ceceli, profesyonel aranjörlük hayatını bırakmayıp Sertap Erener, Burcu Güneş, Ziynet Sali, Bengü, Murat Boz, Emre Aydın gibi sanatçılara aranjeler yaptı.

Temmuz ayında önceden Erol Evgin'in seslendirdiği Söyle Canım adlı bir Single çıkardı ve o Single'a klip çekti. Yaz aylarında birçok yerde konser verdi. Remixes albümünde bulunan Dünyanın Bütün Sabahları adlı parçasına Murat Küçük, Oyun Olmazdı Aşkla şarkısına ise Emre Aydın yönetmenliğinde klip çekti. Bunun yanı sıra 'O Ses Çocuklar' adlı yarışmada Murat Boz ve Hadise eşliğinde jüri üyesi oldu. Es albümünde bulunan Aşikâr'dır Zat-ı Hak şarkısına ayrıca arapça ve ingilizce dillerinde klipler çekmiştir.

2014-günümüz: Kalpten ve Aşk İçin Gelmişiz
"Kalpten" İsimli yeni albümünü de 15 Aralık 2014 tarihinde yayınlanmıştır. Yine Kalpten adlı albümünden Hüsran isimli şarkısına 3VFX yönetmenliginde 3D teknolojisi kullanılarak klip çekilmiştir. Klip 23 Aralık 2014 günü tüm dijital platformlarda yayınlanmıştır. 2015'te Ceceli'nin yeni albümü "Aşk İçin Gelmişiz" yayımlandı.Ceceli'nin 2014 yılında Kalpten albümün ardından beklenen beşinci stüdyo albümü. Ceceli Müzik etiketi ile İTunes'da 5 Aralık 2015'te, müzik marketlerdeki raflara 7 Aralık 2015'te sunulmuştur. Albümde toplamda 11 şarkı bulunmaktadır. Bu albümün tarzı tasavvuf yani ilahi albümüdür. Son olarak da eşi Sinem Ceceli ile birlikte ' Küçücük Ama Dünya Kadar ' isimli parça da oğulları Arın'a hediye olarak düet yaptılar.Şarkı Ravi İncigözün Arına hediyesidir.

Anlarsın ft. Sinan Akçıl
Aşk Adına
Aşkım Benim
Bekle
Bir Yanlış Kaç Doğru
Dön
Geçti O Günler
Gizli
Haram Geceler ft. Ozan Doğulu
Hüsran
İyi ki Hayatımdasın
Kendimce
Kıymetlim ft. İrem Derici
Mutlu Ol Yeter ft. Oğuzhan Koç
O Sensin Ki ft. Maher Zain
Sana Değer
Söyle Canım
Topla
Vurulmuşum (Azerice)
Yağmur Ağlıyor

Show More