Home
Home » Music & Audio » Mustafa Ceceli 2-bölüm
Mustafa Ceceli 2-bölüm Apk

Mustafa Ceceli 2-bölüm 1.0 APK

  • Version: 1.0
  • File size: 54.95MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.elif.mustafaceceli2
  • Developer: Elif19
  • Updated: April 29, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 153 reviews
The description of Digital World Mustafa Ceceli 2-bölüm

We provide Mustafa Ceceli 2-bölüm 1.0 APK file for Android 4.1+ and up. Mustafa Ceceli 2-bölüm is a free Music & Audio app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Mustafa Ceceli 2-bölüm 1.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Mustafa Ceceli 2-bölüm then you may visit Elif19 support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Mustafa Ceceli 2-bölüm is the property and trademark from the developer Elif19.

Mustafa Ceceli (d. 2 Kasım 1980, Ankara), Türk şarkıcı, aranjör ve albüm yapımcısı.

Ceceli, müzik hayatına 2003 yılında başlamasının ardından yapmış olduğu müzik düzenlemeleri büyük beğeni toplamıştır. 2007 yılında Enbe Orkestrası'nın albümünde konuk sanatçı olarak Sezen Aksu'nun Unutamam şarkısını seslendirdi. 2008 yılında Ceceli "Limon Çiçekleri" isimli ilk single çalışmasıyla dinleyiciyle buluştu. Kasım 2009'da kendi adını taşıyan "Mustafa Ceceli" albümünü yayımladı ve albüm MÜ-YAP'tan altın plak ödülü aldı. Bununla birlikte birçok müzik platformlarda ödüllerle dönmüştür. Sanatçı kendi albüm çalışmalarının yanı sıra aranjörlük işine de devam etmektedir. İkinci stüdyo albümü "Es"i ilk olarak dijital müzik platformlarda yayınladı. Albümün ismini taşıyan şarkısı dijital platformlarda tüm zamanların özellikle TTNet Müzik'te 9 milyonluk rakam ile en çok dinlenen ikinci, albümde bulunan "Sevgilim" şarkısı 7 milyon dinlenme oranıyla sekizinci sırada yer almaktadır. Ceceli'nin diskografisinde ayrıca bir derleme ve iki remix albüm bulunmaktadır. Aralık 2014'te üçüncü stüdyo albümü "Kalpten"i diskografisine eklemiştir. Sanatçı Lara Fabian ile Ağustos ayında proje single olarak yayınladıkları "Al Götür Beni" şarkısını Mustafa Ceceli yeni albümüne yer vermesi ile Kalpten albümünden çıkan tekli single niteliğini de taşımaktadır.

1980–2002: İlk dönem
2 Kasım 1980’de Çankırılı bir baba ile Romanya göçmeni bir annenin oğlu olarak Ankara’da dünyaya gelen Mustafa Ceceli'nin müziğe olan ilgisi ailesi tarafından çok küçük yaşlarında farkedildi. 6 yaşında piyano ile tanışan Ceceli’ye, almış olduğu 2 yıllık piyano eğitimi sonrası öğretmeni konservatuvar eğitimi almasını önerdi. 8 yaşında TRT'de yayınlanan Köy Doktoru adlı bir dizide 13 bölüm rol aldı. Daha sonra da UNICEF için hazırlanan "Can Suyu" adlı bir filmde oynadı. Lise yıllarında amatör olarak düzenlemeler yapmaya başladı. Üniversite sınavında Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazanan Mustafa Ceceli aynı dönemde arkadaşlarının kurmuş olduğu bir grupta klavye çalmaya başladı, bir taraftan da albüm yapmak isteyen sanatçılara demo kayıtlar hazırladı. Fakültenin 3. yılında tekrar üniversite sınavına girerek Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı ve Ankara’daki müzik hayatını noktalayarak İstanbul’a geldi.

Özel hayatı
1 Kasım 2008 yılında Sinem Ceceli ile evlenen sanatçının, 28 Eylül 2011'de bir oğlu oldu ve oğluna Arın Ceceli ismi verilir. Mustafa Ceceli 26 Mayıs 2017 yılında eşi Sinem Ceceli'den boşanmıştır. 10 Temmuz 2017'de Selin İmer' le dünya evine girmiştir.

Kariyeri
Mustafa Ceceli, solistliğin yanında 2003 yılında başladığı profesyonel aranjörlük işini devam etmektedir. Sanatçı aranjörlük işi için 'Orası benim üretim yerim, sahne tüketim yeri.' diye adlandıran Ceceli ilk aranjesini Cenk Eren’in vokalistliğini yapan Merih Ermakastar’ın şarkılarına düzenlemeler yapmıştır. Bununla birlikte Ozan Doğulu ile tanışıp Kenan Doğulu'nun aynı yılda çıkan albümü için iki şarkının düzenlemesini yapmış ve usta sanatçı Sezen Aksu ile tanışıp albümlerinde verdiği konserlerde eşlik etmeye başlamıştır.Aman
Aşığız
Aşk Haklıyı Seçmiyor & Sera Tokdemir
Ayşe
Ben O Değilim
Can Parçam
Emri Olur
Gidersen
Gül Rengi
Hastalıkta Sağlıkta
İlle De Aşk
Kalpten
Kıymetlim
Maşallah
Ne Haber Aşktan
Ömrümüzün Baharı
Sarı Saçlarından Sen Suçlusun
Simsiyah
Sultanım
Unutamam
Vurulmuşum ft Çınare Melikzade

Show More