Home
Home » Arcade » Fires Weapon
Fires Weapon Apk

Fires Weapon 1.4 APK

  • Version: 1.4
  • File size: 24.44MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.ght.flipweaponturn
  • Developer: Game Garden Tech
  • Updated: October 24, 2018
  • Price: Free
  • Rate 3.30 stars – based on 7 reviews
The description of Digital World Fires Weapon

We provide Fires Weapon 1.4 APK file for Android 4.1+ and up. Fires Weapon is a free Arcade game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Fires Weapon 1.4 APK without any modifications.

The average rating is 3.30 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Fires Weapon then you may visit Game Garden Tech support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Fires Weapon is the property and trademark from the developer Game Garden Tech.

Flip Weapon Turn eğlence bir nişancılık ve atış oyunudur. Oyun içerisinde birden fazla silah alarak farklı atışlar sergileyebilir atış ve nişancılık reflekslerinizi kontrol edebilirsini.

Flip Weapon Turn içerisinde tekli ve seri atışlar yapabilen silahlar mevcut bu silahlara oyun içerisinde kazandığın altınlar ile alabilir veya mağaza sisteminden satın alabilirsin. Mağaza içerisinde farklı paketler ile silahların kilidini açabilir yüksek silahlar ile oyunu oynayabilirsin. Oyun içerisinde tekli silahlar ile daha güçlü atışlar yapabilirsin ama mermi sayın otomatik silahlara göre daha azdır. Otomatik silahlar ile ise oyun içerisinde daha fazla atış yapabilir ama tekli silahlara göre daha çok sektirebilirsin.

Flip Weapon Turn içerisinde günlük giriş ödül sistemi ile birlikte coinleri alabilir oyun içerisinde aldığın puanlar ile birlikte dünya geneli sıralamaya girebilirsiniz. Dünya genelinde aldığın puanlar ile insanlara meydan okuyabilir sıralamada 1. listeye oturabilirsin.

Bu eğlenceli oyunu hemen oynamak için Flip Weapon Turn oyunun ücretsiz bir şekilde indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Flip Weapon Turn

? 10'dan fazla Silah seçeneği
? Ödüller
? Seviye'ye göre rütbeler
? Silaha göre mühimat

Show More
All Version