Home
Home » Sports » Halısahavar
Halısahavar Apk

Halısahavar 1.1.1 APK

  • Version: 1.1.1
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: com.halisahavarapp.halisahavar
  • Developer: Halısahavar
  • Updated: September 13, 2021
  • Price: Free
  • Rate 5.00 stars – based on 74 reviews
The description of Digital World Halısahavar

We provide Halısahavar 1.1.1 APK file for Android 5.0+ and up. Halısahavar is a free Sports app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Halısahavar 1.1.1 APK without any modifications.

The average rating is 5.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Halısahavar then you may visit Halısahavar support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Halısahavar is the property and trademark from the developer Halısahavar.

⚽⚽ Halı sahada ihtiyacınız olan her şey için Halısahavar yanınızda! ⚽⚽

*** Halı sahaların vazgeçilmezi Halısahavar şimdi Android’te! ***

Halı saha tutkunlarının hayatını kolaylaştıran Halısahavar mobil uygulaması, futbolseverler için birçok yenilik sunuyor. Bu yenilikler, halı saha organizasyonlarında yaşadığınız sorunları da geride bırakıyor. Halısahavar mobil ile halı sahada aradığınız her şey hizmetinizde!

HALI SAHA PARTNERİNİ BUL!
Halı sahada kendine partner mi arıyorsun? Halısahavar, bu yüzden var. Halısahavar ile oyuncu, maç, rakip arayabilir, sahalar hakkında bilgi alabilir ve turnuvalara katılabilirsin!

ADAM MI EKSİK?
Maçın başlamasına dakikalar kala eksik mi kaldınız? Yenge en önemli oyuncunuzu kadrodan mı çıkardı? Üzülmeyin. Halısahavar mobil ile yakınınızdaki oyuncular için ilan oluşturabilir, eksik mevkiye oyuncu arayabilir ve yeni halı saha oyuncularıyla eşleşebilirsiniz.

SAHADA DİŞİNİZE GÖRE RAKİP Mİ YOK?
Çok güçlü ve atletik bir takıma sahipseniz galibiyet serisi kaçınılmaz oluyor, ama unutmayın. Los Galacticos bile her maçı kazanamadı. Galibiyet serinizi sona erdirecek takımı Halısahavar üzerinden bulabilir, sahada kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

CANINIZ MAÇ YAPMAK MI İSTİYOR?
Bazen bireysel olarak halı saha yapmak isteseniz de arkadaşlarınız uygun olmayabilir. Bu durumlarda Halısahavar mobil uygulamasından maç arayarak maçlara katılabilir, oynama hevesinizi sahaya yansıtabilirsiniz!

TAKIMIN KAPTANI OL!
Hayalini kurduğun takımı kur, transferini yap ve futbolcu ruhunu sahaya yansıt! Halısahavar ile takım oluşturabilir, diziliş belirleyebilir ve formsuz oyuncuları yedek kulübesinde oturtabilirsin. Takımına yıldız oyuncuları transfer ederek daha güçlü bir takıma sahip olabilirsin.

HALISAHAVAR KARTINI OLUŞTUR!
Mevkini seç, özelliklerini belirle, oyuncu arayan takımların karşısına çık! Halısahavar ile Halısahavar (HSV) kartını oluşturabilir, profesyonel bir halı saha oyuncusu deneyimi yaşayabilirsin.
BİZE ULAŞIN!

Twitter’da takip edin: https://twitter.com/halisahavar
Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/halisahavar/
Linkedin’de takip edin: https://www.linkedin.com/company/halisahavar
Facebook’ta takip edin: https://www.facebook.com/halisahavar
İletişim: [email protected]
Daha fazla bilgi için www.halisahavar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Show More
All Version