Home
Home » Health & Fitness » Happy Diet
Happy Diet Apk

Happy Diet 1.2.3 APK

  • Version: 1.2.3
  • File size: 35.20MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.happydiyetisyen.happy
  • Developer: Emir Özçoban
  • Updated: July 28, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.20 stars – based on 59 reviews
The description of Digital World Happy Diet

We provide Happy Diet 1.2.3 APK file for Android 4.1+ and up. Happy Diet is a free Health & Fitness app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Happy Diet 1.2.3 APK without any modifications.

The average rating is 4.20 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Happy Diet then you may visit Emir Özçoban support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Happy Diet is the property and trademark from the developer Emir Özçoban.

En Kolay En Ucuz En Rahat DİYET uygulaması ile tanışın :)
- 1 günlüğü 1 tl den az ! 1 aylık sadece 26,99 tl !

PUAN SİSTEMİ : Artık kalori saymayı bırak ve her hafta değişen sana özel verilen günlük Süt, Ekmek, Meyve, Et, Yağ grubu PUANLARINI istediğin saatte ve istediğin kombinasyonda harcamaya başla.

KAÇAMAK YAP : Dilersen puanlarını kaçamaklar içinde harcayabilirsin :))

İNDİRİM KAZAN : Arkadaşlarını davet ederek 2 tl ve davetini kabul edenler diyet satın alırsa 10 tl indirim kazanabilirsin.

DİYETİNİ ÖZELLEŞTİR : Metabolizmanı anlamamız ve diyetini daha da sana özel yapmamız için hazırladığımız soruları dilediğin zaman cevaplayabilirsin.

MEYDAN OKUMA : Arkadaşlarına veya kendine meydan okurken bırakmak istediğin kötü alışkanlıklardan kurtulabilir yada yeni güzel alışkanlıklar kazanabilirsin.

TAKVİM : Takvim özelliği sayesinde hangi gün kaçamak yapmışsın hangi gün suyunu düzgün içmişsin ve hangi gün spor yapmışsın görebilirsin :)

BEFORE / AFTER : Öncesi sonrası fotoğraflarını yükleyebilir ve değişimini takip edebilirsin.

TARİFLER : Diyet tarif deyince hep tatsız tuzsuz şeyler akla gelir. Biz senin için Tarifler sayfasına birbirinden basit ve lezzetli tarifler ekledik. İstediğini seç yap ye ve tek tıkla puanlarını harca !

SOSYALLEŞ : Yanında hamburger yemeyecek arkadaşlarını bul, beraber spora git.

Adım sayar, su takibi gibi daha bir çok özellik seni bekliyor haydi sende karakterini yarat ve Happy dünyasına adım at !

Sorularınız ve önerileriniz için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Show More