Home
Home » Educational » Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim
Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim Apk

Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim 1.1 APKs

  • Version: 1.1
  • File size: 28.83MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.hegbilisim.egiticizekaoyunlari
  • Developer: Heg Bilisim
  • Updated: February 16, 2021
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 386 reviews
The description of Digital World Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim

We provide Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim 1.1 APKs file for Android 4.1+ and up. Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim is a free Educational game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim 1.1 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim then you may visit Heg Bilisim support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Eğitici Zeka Oyunları - Okul Öncesi Eğitim is the property and trademark from the developer Heg Bilisim.

Mobil platformda eğitici oyunlar, zeka oyunları ve hafıza oyunları arasında yer alan Eğitici Zeka Oyunları ile çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecekler.

Şık tasarımı ile çocuklar tarafından rahatça oynanabilecek olan Eğitici Zeka Oyunları birbirinden farklı hafıza oyunlarını karşımıza çıkarıyor. Okul öncesi eğitim olarak da değerlendirilen bu oyunlar ile çocuklar bir yandan eğlenirken diğer bir yandan da bazı bilgiler edinebilecekler.

Oyun içerisinde toplama ve çıkartma gibi temel matematik işlemlerinin yanı sıra aynı hayvanların eşleştirilmesi, aynı türdeki nesnelerin birleştirilmesi, eksik kelimelerdeki harflerin eşleştirilmesi ve daha fazlası oyunculara sunuluyor.

Şiddetten uzak olan oyun çocukların okul öncesi eğitimini üstlenecek, daha okula gitmeden bazı basit bilgileri eğlenceli bir ortamda öğrenme fırsatı verecek.

Çocuklar için basit ve son derece alışkanlık yapacak olan bu zeka oyunları titizlikle hazırlanırken gelecek olan güncellemeler ile de daha fazlası oyunculara sunulacak. Çocuklar için %100 güvenli olan oyun şiddet, +18 gibi unsurlardan tamamen uzak bir yapıya sahip.

Eğitici Zeka Oyunları'nın amacı okul yaşı gelmeyen çocuklara okul öncesi eğitim sunmak ve onlara keyifli zaman geçirtmektir.

3 - 12 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden zeka geliştirici oyunu alacağı güncellemeler ile yepyeni eğitimleri ücretsiz olarak sunmaya devam edecek.
Ayrıca kullanıcıların istediği özellikler ve yeniliklere de titizlikle yaklaşılacak. Oyunu oynayan çocuklar birbirinden farklı bilgiler öğrenebilecek ve keyifli zaman geçirebilecekler.

Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan mobil oyun içerisinde herhangi satın alınabilir bir öğe yer almıyor.

Özellikler

- Sade ve şık tasarım
- Eğlenceli ses efektleri
- Eğlenceli görsel efektler
- Onlarca farklı seviye
- Çok sayıda eşleştirme bulmacaları
- Her seviyede bilgi öğrenimi
- Tamamen ücretsiz ve güvenilir

Show More