Home
Home » Photography » فریم های عکس ماه مبارک رمضان
فریم های عکس ماه مبارک رمضان Apk

فریم های عکس ماه مبارک رمضان 1.0 APK

  • Version: 1.0
  • File size: 9.79MB
  • Requires: Android 4.0.3+
  • Package Name: com.holarafuse.ramadanphotoframesfa
  • Developer: holarafuse
  • Updated: May 15, 2018
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 364 reviews
The description of Digital World فریم های عکس ماه مبارک رمضان

We provide فریم های عکس ماه مبارک رمضان 1.0 APK file for Android 4.0.3+ and up. فریم های عکس ماه مبارک رمضان is a free Photography app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for فریم های عکس ماه مبارک رمضان 1.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about فریم های عکس ماه مبارک رمضان then you may visit holarafuse support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. فریم های عکس ماه مبارک رمضان is the property and trademark from the developer holarafuse.

قاب عکس ماه مبارک رمضان یک راه بسیار عالی برای بارگیری و ایجاد تصاویر سرگرم کننده در طول دوره تعطیلات جشن است! در مرحله اول، یک قاب عکس رایگان را برای عکس خود محاصره کنید، درست مثل کلاژ عکس. برای نمایش عکس های شگفت انگیز از تصاویر لمسی یا قهوه استفاده کنید. اگر دوست دارید عکس ها را در غرفه های عکس بگیرید و عکس خود را با جلوه های ویژه یا آتش بازی لمس کنید، این برنامه برای شما مناسب است.
قاب عکس های ماه رمضان - آنچه در داخل است
* بسیاری از فریم های عکس برای شما برای استفاده
* آپلود عکس خود را در کادر عکس
* از عملکرد ویرایش عکس برای اضافه کردن تصاویر خنده دار یا جالب (قلب، کلاه و ...) استفاده کنید
ماه رمضان در تقویم اسلامی نهم است و همچنین یک ماه از روزه برای مسلمانان (مسلمانان) است. این نخستین وحی قرآن را به پیامبر (ص) می دهد. روزه برای مسلمانان بالغ واجب است، به جز کسانی که بیمار هستند یا شرایط ویژه دارند. مسلمانان در طول ماه رمضان سریع از طلوع خورشید تا غروب خورشید، و غذا یا نوشیدنی نداشته باشند. این نیز زمانی است که مردم در انجام کارهای خوب، اجتناب از گناه و تقاضای بخشش از یکدیگر تأکید دارند. افطار، و یا شکستن سریع در غروب آفتاب، تبدیل به یک کار جدی، با برخی از مردم بفرستد یا غذا های بزرگ برای خویشاوندان و دوستان.
دانلود و استفاده از این برنامه ویرایشگر تصویر اگر ...
اگر دوست دارید عکس بگیرید و تصاویر خود را با جلوه های ویژه ویرایش کنید، باید این برنامه را دریافت کنید. قاب عکس و عکس های بسیاری برای شما برای کشف وجود دارد!
عکس فریم های رمضان راهنمای برنامه
با استفاده از فریم های عکس و عملکرد ویرایشگر عکس مشکل نیست. ابتدا از فریم های عکس برای گرفتن عکس استفاده کنید. سپس روی "تصاویر سرگرم کننده" ضربه بزنید، زمانی که می خواهید یک عکس سرگرم کننده را به عکس که قبلا گرفته اید اضافه کنید. فایل را از پوشه گوشی هوشمند خود باز کنید و "ماسک اثر" را انتخاب کنید. انگشت خود را به سمت راست حرکت دهید تا از طریق تمام تصاویر منحصر به فرد حرکت کنید. یک تصویر را انتخاب کنید و سپس اندازه و زاویه را ویرایش کنید. پس از این، تصاویر را به گالری خود ذخیره کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. از آثار هنری خود از برنامه قاب عکس ماه مبارک رمضان لذت ببرید!
قاب عکس های ماه رمضان یک برنامه قاب عکس های سرگرم کننده است که به شما کمک می کند جشنواره را با دوستان و خانواده جشن بگیرید. شما لازم نیست که یک دوربین DSLR طرفدار یا صاحب یک دوربین باشید. یک ماه مبارک رمضان و ماه مبارک رمضان داشته باشید!

Show More