Home
Home » Strategy » 3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor
3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor Apk

3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor 1.0.45 APKs

  • Version: 1.0.45
  • File size: 62.57MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.limongame.UcHanedan
  • Developer: LimonGames
  • Updated: February 04, 2020
  • Price: Free
  • Rate 3.10 stars – based on 762 reviews
The description of Digital World 3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor

We provide 3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor 1.0.45 APKs file for Android 4.1+ and up. 3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor is a free Strategy game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for 3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor 1.0.45 APKs without any modifications.

The average rating is 3.10 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about 3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor then you may visit LimonGames support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. 3 Hanedan : Türk Dünyası Bu Oyunda Birleşiyor is the property and trademark from the developer LimonGames.

☾Türk Dünyasını Birleştiren Türk yapımı ilk RTS strateji oyunu☾

☾Savaş stratejin, Tuğ binasını kurup Türk Dünyasını birleştirmeni sağlayacak☾

Osmanlı İmparatorluğu gözün, Hun İmparatorluğu yüreğin, Timur Hanedanlığı sesin olacak Kağanım.

Kağanım, şunu unutma! Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda karşına bir sürü engel çıkacaktır. Bu çetin yolda dayanabilecekleri yanına seç. Sen ki Türk Dünyasını birleştirecek o yüce Hükümdarsın!!

Türk yapımı olan “3 Hanedan” ile tarihe 3 ırktan birini seçerek yön ver! Aynı anda binlerce oyuncu ile oynanabilen, hem tablet hem de mobil cihazlarla uyumlu; fantastik öğeler içermeyen ve gerçekçi karakterler, grafikler ve sahnelerle dolu 3 Hanedan, zekanız ve yeteneğiniz ile ön plana çıkabileceğiniz bir strateji oyunu.

Kağanım!

3 farklı ırktan arkadaşlarını tek çatı altında birliğe toplayıp 3 ırktan 3 oyuncunun tuğ binasını 10 seviye yapmasını sağla. Sağla ki Türk dünyası senin sayende huzur bulsun!
Ana şehrinle beraber 10 alt köyüne hükmedip diğer oyunculara karşı saldırını, savunmanı ve ekonomini güçlendir.

60 günlük sezonlar sonunda oyunda tuğ binasını kurup tamamlayan birlik olursa sezonu sıfırlamaktadır. Sezonu kapatan birlik, Türk dünyasını birleştirir ve oyundaki bütün alt köyler sezon sonunda sıfırlanır.

Oyundaki diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca birlik içi sohbet ile oyun içinde stratejiler oluşturup diğer birlikleri ve oyuncuları yenip sezonu sıfırlayabilirsiniz.


==İletişim==

Instagram Fanpage :https://www.instagram.com/3hanedan/
Facebook Fanpage : https://www.facebook.com/3Hanedan/


==Destek==
[email protected]

Show More