Home
Home » Word » 2Harf - Kelime Oyunu
2Harf - Kelime Oyunu Apk

2Harf - Kelime Oyunu 1.07 APKs

  • Version: 1.07
  • File size: 1.93MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: com.mobile.ikiharf
  • Developer: Erçin Dedeoğlu
  • Updated: May 23, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 433 reviews
The description of Digital World 2Harf - Kelime Oyunu

We provide 2Harf - Kelime Oyunu 1.07 APKs file for Android 5.0+ and up. 2Harf - Kelime Oyunu is a free Word game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for 2Harf - Kelime Oyunu 1.07 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about 2Harf - Kelime Oyunu then you may visit Erçin Dedeoğlu support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. 2Harf - Kelime Oyunu is the property and trademark from the developer Erçin Dedeoğlu.

Yeni Kelime, Sözcük Bulmaca ve Kelime Türetme Oyununuz!

Kelime arama ve sözcük bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve yaratıcı bir kelime bulmaca oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre! Kelimelerin dünyasında bir geziye çıkmaya var mısınız? 2Harf ile hem kelime bilginizi geliştirerek beyin jimnastiği yapın hem de rastgele insanlarla kelime oyunu oynayın!

Rakibiniz yazığı kelimenin son 2 harfi ile kelime türetme oyunu. Kelime oyunu ile kelime dağarcığınızı genişletin. Yeni tanıştığınız arkadaşlar ile kelime türetme oyunu oynayın.

Çok farklı türden oyun sevenler buraya! Zeka oyunları, ücretsiz oyunlar ve eğlenceli oyunları seviyor iseniz en güzel oyunlardan birisi 2Harf - Kelime Oyunu! En popüler oyunlardan ve en değişik oyunlardan bir söz oyunu karşınızda. Harfleri birleştirmeye ve kelimeyi türetip rakibinizi yenmeye şimdi başlayın!

Günlük hayatın stresi modern hayatın en büyük sorunu. Zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlardan birisi olan 2Harf - Kelime Oyunu günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir oyun. Evde, metroda ve otobüste ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

- Tek Elle oynanabilir
- 110,000 Türkçe kelime havuzu
- Basit ve oynaması kolay arayüz grafikleri
- Hem çocuklar hem de yetişkinler için kelime dağarcığını geliştirme
- Beyin için günlük harika egzersizler
- İstediğiniz zaman ve her yerde oynayabilme
- En güzel oyunlar ve bilmece oyunları sevenler için tasarlandı
- Oyunlar içinde zeka oyunu ve kelime avı
- Seviyeli oyunlar(levelli oyunlar), sıralama, ödüller
- Zor oyunlar sevenler için günlük bulmaca
- Oyun tek elle çok rahat oynanabilir ve tamamen ücretsizdir.
- Alışkanlık yapan ve oynadıkça kelime hazinenizi geliştiren bu faydalı oyunu hemen indirin ve oynamaya başlayın.

NASIL OYNANIR?

Sistem önce rastgele bir kelime açıyor. Ardından oyuncular, her biri 15 saniyelik hamle süresinde birbirlerinin yazdıkları kelimelerin son iki harfiyle yeni kelimeler türetmeye çalışıyor.

- Her kelime, harf sayısı kadar puan kazandırıyor.

- 50 puana varan oyuncu oyunu kazanıyor.

- Oyun süresinde yazılan kelime tekrar kullanılamıyor.

- Birleşik kelimeler kabul ediliyor.
2Harf - Kelime Oyunu en yeni oyunlardan olmasına rağmen dünyanın güzel oyunları arasına girdi ve popüler ücretsiz oyunlardan biri haline geldi. Bütün kullanıcılarımıza teşekkürler!

En sevilen kelime oyunu
2Harf - Kelime Oyunu

Show More