Home
Home » Books & Reference » کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده
کتاب داستان  صوتی حسنی و مهمان ناخوانده Apk

کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده 2 APK

  • Version: 2
  • File size: 10.29MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.nextdeveloper.guest
  • Developer: Ayush Tajane
  • Updated: January 25, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 323 reviews
The description of Digital World کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده

We provide کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده 2 APK file for Android 4.1+ and up. کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده is a free Books & Reference app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده 2 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده then you may visit Ayush Tajane support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. کتاب داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده is the property and trademark from the developer Ayush Tajane.

خواندن داستان برای کودک هنگام خواب در شب، قدرت تخیل او را افزایش می دهد. کودکان باید قدرت تخیل سالمی داشته باشند ، زیرا فکر و ذهنشان را به فعالیت واداشته و به آنها می آموزد تا به نحوی سریع و موثر بیاندیشند.

حالا که مشکلات زندگی کمتر به پدر و مادرها اجازه می‌دهد برای فرزندانشان قصه بخوانند ، برنامه کتاب صوتی کودکانه ، قصه صوتی حسنی و مهمان ناخوانده را آماده و در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد تا هم کار پدر و مادرها را ساده‌تر کرده باشد و هم بچه‌ها بتوانند از گوش دادن به قصه لذت ببرند.

شما با نصب برنامه کتاب صوتی حسنی و مهمان ناخوانده یک قصه گو آنلاین و رایگان با کیفیت صوتی عالی خواهید داشت و داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده را همیشه و همه جا به صورت آفلاین برروی گوشی و تبلت خود خواهید داشت.

با برنامه کتاب صوتی ، می توانید داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده را داشته باشید و هر وقت که بخواهید میتوانید فرزندان عزیزتان را شاد و سرگرم کنید و خواب های خوبی را برایشان به ارمغان بیاورید.


قصه صوتی حسنی و مهمان ناخوانده به همراه تصویر ، کمک زیادی به پدر مادرهای جوونی که میخوان برای بچه هاشون قصه بگن ولی نمیدونن چی باید بگن می کنه ، تازه از تکراری شدن قصه ها هم جلوگیری میکنه!


داستان صوتی حسنی و مهمان ناخوانده از این قرار:

پیرزن مهربانی بود که در کلبه ای کوچک زندگی می کرد و کسی را نداشت. یک شب هوا سرد شد و باران شروع به باریدن کرد. پیرزن خواست بخوابد که کسی در خانه اش را زد. پیرزن گفت: کیه کیه در میزنه؟ صدائی گفت: سگ هستم. هوا سرد است جائی را ندارم، بگذار امشب پیش تو بمانم. پیرزن در را باز کرد و دلش سوخت و گفت: بیا تو. پیرزن خواست بخوابد که دوباره در به صدا درآمد.

بلهههه بچه ها جون اینطور که پیداست قرار کلی مهمون ناخونده امشب برای خاله پیرزن ما بیاد.

اگه دوست دارین بدونید این مهمونا کی هستن و برای چی میان قصه ما رو تا آخر گوش کنید.

Show More