Home
Home » Business » EGET VAKFI
EGET VAKFI Apk

EGET VAKFI 1.1 APK

The description of Digital World EGET VAKFI

We provide EGET VAKFI 1.1 APK file for Android 5.0+ and up. EGET VAKFI is a free Business app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for EGET VAKFI 1.1 APK without any modifications.

The average rating is 5.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about EGET VAKFI then you may visit Eyomedia Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. EGET VAKFI is the property and trademark from the developer Eyomedia Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.

Eğitim, Geriatri, Ekolojik Tarım, Turizm Vakfı’nın, kısa adıyla EGET Vakfı’nın en önemli amacı, maddi açmazlar nedeniyle eğitimini sürdürmekte zorluklar yaşayan üniversite öğrencilerine maddi destek sağlamak; böylece toplumun kültürel ve bilimsel gelişimine hizmet etmektir. Bu amacının yanısıra, ekolojik ve sürdürülebilir tarım uygulamalarında yenilikçi sistemler aracılığıyla bir kalkınma modeli oluştururken, doğayı korumaya da aşırı özen göstermek; eko-turizm, çiftlik turizmi ve sağlıklı yaşam turizmini, (kısaca sürdürülebilir turizmi) özendirmek; geriatri ve gerontoloji odaklı yatırımlar yapmak da amaçları arasında yer almaktadır.
EGET Vakfı, maddi yetersizliğin üniversite eğitimine engel olmadığı; doğanın sürdürülebilir tarım uygulamalarıyla korunduğu; orta yaş ve üstü insanlar için çağcıl turizm örneklerinin yaşama geçirildiği bir Türkiye düşlemektedir.
Genç bir Vakıf olmasına karşın, EGET Vakfı’na 2016-2017 öğrenim yılından bugüne değin, onbinlerce öğrenci burs edinmek üzere başvurmuştur. Burslar için başvuran öğrencilerin değerlendirilme işlemi bütünüyle objektif bir biçimde, EGET Vakfı Eğitim ve Burs Komisyonu’nun belirlediği ölçütler çerçevesinde, EGET Vakfı’nın kendisinin geliştirdiği bir yazılımla gerçekleştirilmektedir. EGET Mobil uygulamasını indirecek olan öğrenciler bundan böyle burs başvurularını, mobil aygıtlarından kolaylıkla ve hızlıca yapabileceklerdir. Ön değerlendirmeyi geçen öğrenciler gerekli belgeleri EGET Mobil üzerinden yükleyebileceklerdir. Öğrencilerin, uygulama üzerinden kolaylıkla Vakıf Sekretaryasıyla iletişimine olanak sağlayan EGET Mobil uygulaması, pratik ara yüzü ile kullanıcı dostu bir uygulamadır.
EGET Mobil, ayrıca, EGET Vakfı’na bağış yapmak isteyenlerin bağış seçeneklerini görüntüleyebileceği ve seçimleri doğrultusunda kredi kartlarıyla kolaylıkla ve güvenle bağış yapmalarına olanak sağlayan bir mobil uygulamadır.
EGET Mobil kullanıcıları, EGET Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sanal mağazasında sattığı doğal içerikli ürünlere de mobil uygulama üzerinden erişim sağlayabilir ve alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirler.
EGET Mobil, farklı gereksinimlere karşılık verecek şekilde güncellenecektir. Mobil uygulamanın tüm olanaklarından yararlanabilmek için lütfen uygulamanızı güncel tutunuz.

Show More
All Version