Home
Home » Education » NVC kartičky
NVC kartičky Apk

NVC kartičky 1.14 APKs

  • Version: 1.14
  • File size: 9.57MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.nvccards
  • Developer: Lukáš Křečan
  • Updated: November 18, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 422 reviews
The description of Digital World NVC kartičky

We provide NVC kartičky 1.14 APKs file for Android 4.1+ and up. NVC kartičky is a free Education app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for NVC kartičky 1.14 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about NVC kartičky then you may visit Lukáš Křečan support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. NVC kartičky is the property and trademark from the developer Lukáš Křečan.

Kartičky pro procvičování pocitů a potřeb podle stránek nenásilné komunikace https://www.nenasilnakomunikace.org/l/cviceni-s-kartickami-potreb-a-pocitu/

Autorem textů kartiček je lektor Ondráš Přibyla.

Příklad cvičení: Reflexe dne - pocity

Základní varianta: Zeptejte se sami sebe na otázku: Jak jsem se dneska měl? A s touto otázkou začněte procházet kartičky pocitů a sbírat si pocity, které jste ten den zažili. Pak si kartičky vyskládejte před sebe (třeba do časové osy) a věnujte chvíli klidnému pohledu na svoje emoce. Můžete si zkusit všimnout, jaké pocity máte, když se na své minulé emoce takto podíváte.

Variace 1.: Namísto celého dne můžete volit kratší úsek (poslední hodina) nebo delší (týden, měsíc...).

Variace 2.: Cvičení ve dvojici, v podstatě jde o rozšířenou odpověď na otázku "Jak ses dneska měl/a?". Při cvičení ve dvojici je důležité věnovat druhému plnou pozornost a když vypráví o svých zážitcích a s nimi spojených pocitech, tak pouze naslouchat a nepřerušovat.

Co tímto trénujete? Kromě slovní zásoby pro pocity ještě několik důležitých věcí: cvičíte si sebe-uvědomování a citlivost k sobě. Cvičení může pomoct získat odstup od svých emocí a uvědomit si, že jsou důsledkem minulé situace, a nemusí být užitečné si je dál nést. Při cvičení s partnerem navíc trénujete svoji schopnost mluvit srozumitelně o sobě a svých pocitech a naslouchání druhému.

Více cvičení a fyzické kartičky k vytištění naleznete na stránkách nenásilné komunikace https://www.nenasilnakomunikace.org/l/cviceni-s-kartickami-potreb-a-pocitu/

Show More