Home
Home » Adventure » KOD ADI:B.1.0.0
KOD ADI:B.1.0.0 Apk

KOD ADI:B.1.0.0 0.3 APK

  • Version: 0.3
  • File size: 71.53MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.oyun.Robot
  • Developer: KPSS Uzmanı
  • Updated: April 20, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 51 reviews
The description of Digital World KOD ADI:B.1.0.0

We provide KOD ADI:B.1.0.0 0.3 APK file for Android 4.1+ and up. KOD ADI:B.1.0.0 is a free Adventure game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for KOD ADI:B.1.0.0 0.3 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about KOD ADI:B.1.0.0 then you may visit KPSS Uzmanı support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. KOD ADI:B.1.0.0 is the property and trademark from the developer KPSS Uzmanı.

Amaç
Bulunduğumuz bu teknoloji çağında çocuklar günün yorgunluğu atmak için telefon oyunlarını oynamaktadır.Çocukların bu yorgunluğunu hem eğlenceye dönüştürmek hemde eğlenirken öğrenmelerini amaçlayan KOD ADI:B.1.0.0 oyunu bir platform oyunu olduğundan oynayış açısından çocukları zorlamaz , kafa karıştırmaz.Oyunun akıcı hikayesi, günümüz sorunlarından biri olan küresel ısınmayı içermekte ve kahramanımız küresel ısınmayı hızlandırmayı planlayan düşmaları durdurmayı hedeflemektedir.Ayrıca yapay zeka konularına da değinmektedir.Son olarak ,hikayede oyuncunun meteor parçalarını toplaması istenmektedir.Bu meteor parçalarıda periyodik tabloda bulunan atomları içermekte.Oyunu oynarken hem eğlenecek hem de öğrenecekler.

Hikaye
Kahramanımız yapay zeka robotu olan B1 , üretilen modellerin en sonuncusudur.Buda onu diğer üretilmiş bütün robotlardan üstün tutuyor.Fakat her şey yolunda gitmez ve dünyaya bir meteor çarpar.Meteor içerisinde birçok element bulundurur ve meteor parçaları dünyaya saçılmış durumdadır.Meteorun varlığından haberdar olan ve kendisine "EFENDİ" diyen birisi insanlık için tehdit oluşturur.Kahramanımız robot B1 ise onu durdurmak için yola koyulur.

Oyun İçeriği
-Periyodik tablo.
-Türkçe içerik.
-Birbirinden farklı 4 büyük bölge.
-Nefes kesici aksiyon dolu anlar.
-Yüksek kalite görüntüler.
-Duygulara ve bölgelere hitap eden müzikler ve sesler.
-Koşma , zıplama , yerden kayma , ışın kılıcı kullanma , lazer.


Robot, 2d platform oyunu

Show More