Home
Home » Shopping » Özem'le Yaşam
Özem'le Yaşam Apk

Özem'le Yaşam 1.2 APK

  • Version: 1.2
  • File size: 13.31MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: com.ozemleyasam.mobil
  • Developer: Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.
  • Updated: October 05, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 220 reviews
The description of Digital World Özem'le Yaşam

We provide Özem'le Yaşam 1.2 APK file for Android 4.4+ and up. Özem'le Yaşam is a free Shopping app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Özem'le Yaşam 1.2 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Özem'le Yaşam then you may visit Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Özem'le Yaşam is the property and trademark from the developer Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş..

Yaprağıyla, meyvesiyle, hikayesiyle... İnsanlık tarihine tanıklık etmiş asırlık şifa; zeytinle dostluğumuz, Ege’nin en mütevazı kasabası, Balıkesir’in ilçesi, kelime anlamı bal peteği olan Gömeç’te, yani yüzyıllar önceki adıyla Kisthene’de başladı.

1994 yılından bu yana içerisinde yer aldığımız sağlık sektöründeki tecrübelerimiz ve bilgi birikimimizle çıktığımız Özem’le Yaşam yolculuğumuzun ilk tohumları, 2009 yılında zeytin ve zeytinyağı üretiminde insan sağlığına fayda sağlamayı hedefleyen ve alanında hep bir adım önde olmayı amaçlayan çalışmalarımızla atıldı.

2010 yılında tüm aile fertlerimiz ile birlikte kurduğumuz; adını temiz, dürüst, güvenilir anlamlarına gelen, Şevketi Bostan’ın yöresel ismi olan akkız otundan alan, doğanın kapılarının ardına kadar açıldığı, toprağın incisi zeytinin her bir dalındaki onlarca yıllık hikâyesini hissetmek isteyenlerin bir araya geldiği Akkızhan Çiftliği’nde, insan sağlığını gözeterek butik üretim gerçekleştirdiğimiz bu yolculuk zaman içerisinde doğallığıyla hem bizim için hem de dostlarımız için bir yaşam tarzı haline geldi.

Daima en doğalına ve en lezzetlisine ulaşmak için çalıştığımız Akkızhan Çiftliği’nde Gömeç’in verimli topraklarından, sonsuz esen rüzgarından ve ölümsüz ağaç olarak bilinen zeytin ağacının her bir zerresinden beslenerek emek ve sevgiyle Özem’le Yaşamı, Gömeç’ten ilham alarak ise Kisthene markalarını oluşturduk ve kendimizi sofralarınıza şifa kaynağı olmaya adadık.

Butik zeytinyağcılık anlayışıyla başladığımız ve zaman içerisinde sirkehanemiz, mandıramız, bostanımız ve diğer doğal ürünlerimizle büyüttüğümüz bu şifa yolculuğumuzu, bugün sizlerin evlerine en doğal ve en lezzetli ürünlerimizle konuk olarak devam ettiriyoruz.

Biz, doğanın tüm mucizelerinin bir arada bulunduğu Akkızhan Çiftliği’nin bereketli topraklarında özen ve özveri ile üretmeye devam ederken, sizlerin de daima sağlıkla ve Özem’le kalmasını diliyoruz.

Show More