Home
Home » Tools » POLOSMART BODYSMART
POLOSMART BODYSMART Apk

POLOSMART BODYSMART 1.1.0 APK

  • Version: 1.1.0
  • File size: 9.64MB
  • Requires: Android 4.3+
  • Package Name: com.polosmart.btcontrol
  • Developer: TT TEKNOLOJI
  • Updated: October 28, 2019
  • Price: Free
  • Rate 2.80 stars – based on 336 reviews
The description of Digital World POLOSMART BODYSMART

We provide POLOSMART BODYSMART 1.1.0 APK file for Android 4.3+ and up. POLOSMART BODYSMART is a free Tools app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for POLOSMART BODYSMART 1.1.0 APK without any modifications.

The average rating is 2.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about POLOSMART BODYSMART then you may visit TT TEKNOLOJI support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. POLOSMART BODYSMART is the property and trademark from the developer TT TEKNOLOJI.

POLOSMART BODYSMART uygulaması Akıllı Bluetooth Tartısına bağlanarak kilo ölçme, istatistik tutma ve gözlemleme işlemlerinize yardımcı olur. Uygulama, bluetooth özelliği olan bir akıllı cihaza kurulduğunda kilo, vücut yağı, vücut su yüzdesi, kas yüzdesi ve diğer pek çok parametrelerinizi kapsamlı bir şekilde yönetir, kayıt tutar ve gözlemlemenizi sağlar.

1. Toplam 12 farklı parametre ile detaylı vücut sağlığı analizi yapar.POLOSMART BODYSMART uygulaması Bluetooth bağlantısı ile Smart Vücut Analiz cihazına bağlanarak BIA (Biyoelektrik Impedans Teknolojisi)nden yararlanır. Kullanıcı çıplak ayak ile tartı üzerindeki metal elektrotlara bastığında, içindeki BIA modülü kullanıcının sol ayağından sağ ayağına kadar olan direnci ölçer, Ağırlık, Bmi, Vücut yağ yüzdesi, İç organ yağ yüzdesi, Kas yüzdesi, Kemik yüzdesi, Vücut su yüzdesi, Temel metabolizma gibi 12 çeşit detaylı analiz yapar.

2. POLOSMART BODYSMART, aldığı fiziksel göstergeleri istatistik olarak tutar, olumlu ve olumsuz gidişatı raporlar ve buna göre tavsiyelerde bulunur. POLOSMART BODYSMART uygulaması ölçüm verilerinize ulaştıktan sonra , günlük yaşam alışkanlıklarınız için diyet ve egzersiz konusunda tavsiyelerde bulunur.

3. Birden çok kullanıcı oluşturup Ailece kullanabilme. Bir cep telefonu birden fazla aile üyesi ekleyebilir, sistem otomatik olarak farklı kullanıcıları tanımlar, verileri doğru bir şekilde kaydeder.

Show More