Home
Home » Word » جدول حرفه ای
جدول حرفه ای Apk

جدول حرفه ای 2.1.0.0_google APK

  • Version: 2.1.0.0_google
  • File size: 7.67MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.pooyeshgaran.openjadval
  • Developer: نبما بردیا
  • Updated: June 24, 2019
  • Price: Free
  • Rate 3.00 stars – based on 4 reviews
The description of Digital World جدول حرفه ای

We provide جدول حرفه ای 2.1.0.0_google APK file for Android 4.1+ and up. جدول حرفه ای is a free Word game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for جدول حرفه ای 2.1.0.0_google APK without any modifications.

The average rating is 3.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about جدول حرفه ای then you may visit نبما بردیا support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. جدول حرفه ای is the property and trademark from the developer نبما بردیا.

تقویت کردن مغز از راه های بسیار زیادی قابل انجام است برای مثال می توانید از طریق جدول حرفه ای کارکرد و عملکرد آن را بهبود ببخشید

یکی از بهترین روش های تقویت حافظه حل کردن جدول کلمات متقاطع است که بسیاری از پزشکان و محققان از آن به عنوان یک تقویت کننده مغز یاد می کنند.
بسیاری از محققان به این نتیجه رسیده اند که جدول می تواند به افراد ارامش خاصی بدهد. کسانی که جدول حل می کنند در ابتدا مقداری هیجان زده خواهند بود اما با تمام شدن جدول حس آرامش خاصی را تجربه خواهند کرد که می تواند حتی باعث انرژیِ گرفتن آن ها نیز باشد.
یکی از مهمترین فوایدی که می توان در دل حل جدول های کلمات دید پیدا کردن حس رضایت است. بسیاری از افرادی که عاشق حل کردن جدول هستند اعتقاد دارند بعد از تمام شدن جدول یک حس تکامل و یا رضایت خواهند داشت که در باقی فعالیت ها نشانی از آن ها نیست. همچنین آن ها این حس تکامل را با به پایان رساندن کارهای سخت و دشوار مقایسه می کنند.
دیگر فایده جدول که محققان به آن دست پیدا کرده اند کم شدن میزان جنون و آلزایمر در افرادی است که به طور مرتب جدول حل میکنند.این افراد تا 5 برابر کمتر در معرض ابتلا به کمبود حافظه و یا آلزایمر هستند چرا که جدول می تواند ورزشی بسیار عالی باری مغز باشد. حل جدول روش مناسبی برای پیشگیری از آلزایمر و زوال عقل است

حس آرامش یکی دیگر از مواردی است که در مورد جدول باید بدانید. چرا که با رها شدن ذهن شما از دنیای اطراف و تمرکز بر روی جدول شما به راحتی می توانید به یک حالت ارامش خاصی برسید که کمتر با آن رو برو می شوید.
به طور کلی جدول می تواند یک زندگی سالم را به شما هدیه بدهد چرا که در آن مدت شما می توانید از مواد مخربی مانند سیگار نیز ذهنتان را منحرف کنید و همچنین در حال تقویت مزتان هستید و در کنار ان وقتی را برای بهبود زندگیتان و برای تفکر به خودتان گذاشته اید.
گذشته از تمام فواید جدول و حل جدول، این کار سرگرمی و تفریح بسیار جذابی است و باعث می‌شود ساعاتی را سرگرم شوید و از زندگی روزمره فاصله بگیرید

این برنامه مجموعه بی شماری از جدول های حرفه ای را با خود دارد شما می توانید با حل جدول حرفه ای از زمان خود لذت ببرید.
کار کردن با این برنامه بسیار ساده است. برای حل کردن جدول‌ها کافیست خانه‌های جدول را با هم جابجا کنید و نیازی به تایپ کردن ندارید

امکانات برنامه:
✔ بدون نیاز به کیبورد و تایپ کردن تنها با لمس و جابجایی خانه ها، جدول ها را حل کنید و لذت ببرید.
✔ محیط کاربری بسیار زیبا و حرفه ای و مطابق با طراحی برترین جدول های حرفه ای و متقاطع
✔ راهنمای مرحله به مرحله جدول متقاطع

Show More