Home
Home » Dating » Kızlarla Sohbet Hattı
Kızlarla Sohbet Hattı Apk

Kızlarla Sohbet Hattı 3.0 APK

  • Version: 3.0
  • File size: 5.61MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: com.privsoft.kizlarlasohbethatti
  • Developer: Mobidickapp
  • Updated: July 11, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 97 reviews
The description of Digital World Kızlarla Sohbet Hattı

We provide Kızlarla Sohbet Hattı 3.0 APK file for Android 4.4+ and up. Kızlarla Sohbet Hattı is a free Dating app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Kızlarla Sohbet Hattı 3.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Kızlarla Sohbet Hattı then you may visit Mobidickapp support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Kızlarla Sohbet Hattı is the property and trademark from the developer Mobidickapp.

Telefon Sohbet Hattı

Telefon sohbet hattı sayesinde artık yalnız değilsiniz.Yalnızlıktan sıkılanlar için yaptığımız uygulamamızda istediğiniz kızla istediğiniz sohbeti telefondan kolayca yapabileceksiniz.Yapacağınız sadece uygulamayı indirip beğendiğiniz kızı seçip ara butonuna tıklamak hepsi bu kadar.

Sohbet Hattı

Sohbet hattı insanların yalnızlıktan sıkılmaması için yapılmış karşılıklı sohbet muhabbet etme olanağı sağlayan bir applikasyondur.İsterseniz derdinizi anlatın isterseniz ,günlük muhabbet sohbet edin hepsi size kalmış.Hiçbir sınır yok istediğinizi konuşmakta özgürsünüz.

Yasal Uyarı ! Uygulama kullanımında numaranız hiçbiryerde görünmeyecek ve üçüncü şahışlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.Aramalar da zorlama yoktur.Kişi tamamen kendi isteğiyle tıklayıpta aramaktadır.

Sohbet hattının dakikası her operatör için 4.95 tl dir.Dakika ve paket kullanılmamaktadır.Aramaya yapan kişiler kendi istekleriyle aramaktadırlar ve tüm şartları kabul etmiş sayılırlar.Hiçbir şekilde yasal hak talep edemezler.

*Şartlar
Uygulamayı yükleyen her birey özgürdür ve kendi isteğiyle aramayı yaparlar.

Aldatıcı ve zorlayıcı yada otomatik arama gibi özellikler yoktur.Kişi kendi insiyatifiyle arama yapar ve aramayı istediği zaman kapatabilir.Arama yaptığı dakika başına ücretlendirililir.

Aramalar dakika ve paketten gitmez tl olarak hattınızdan çekilir.

Aramaları yapan kişiler bu şartları kabul etmiş sayılır.

Aramaların dakikası tüm operatörler için 4.95 tl dir.

Btk ve diğer şikayetleriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Telefon sohbet hattı , kızlarla sohbet et,sohbet numaraları

Show More