Home
Home » Trivia » Bildikçe Kazan
Bildikçe Kazan Apk

Bildikçe Kazan 1.2 APK

  • Version: 1.2
  • File size: 4.04MB
  • Requires: Android 4.0.3+
  • Package Name: com.rzmobile.bildikcekazan
  • Developer: Bildikce Kazan Company Inc.
  • Updated: November 15, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.60 stars – based on 15 reviews
The description of Digital World Bildikçe Kazan

We provide Bildikçe Kazan 1.2 APK file for Android 4.0.3+ and up. Bildikçe Kazan is a free Trivia game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Bildikçe Kazan 1.2 APK without any modifications.

The average rating is 4.60 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Bildikçe Kazan then you may visit Bildikce Kazan Company Inc. support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Bildikçe Kazan is the property and trademark from the developer Bildikce Kazan Company Inc..

Bildikçe Kazan, sizlerin ücretsiz bir şekilde soru çözerek ödül kazanmasını sağlayan bir sistemdir.
Nasıl İşler?
1- Sisteme üye olursunuz 5 bilet ile başlarsınız ve biletiniz 5'in altına düşerse her 4 saatte 1 sistem otomatik bilet tanımlar. Ek olarak bonustan manuel 4 saatte 1 sizde bilet alabilirsiniz.
2- Genel Kültür vb. gibi oyunlardan herhangi birine biletiniz ile giriş yapar ve her çözdüğünüz soru için puan kazanırsınız.
3- Kazandığınız puanlar ile Ödüller kısmından puanınızın yettiği dilediğiniz ödülü alırsınız.
4- Çekiliş sistemi ile herhangi bir puan veya bilet ödemeden ücretsiz çekilişlere katılabilirsiniz. Çekilişlerde herkesin katılamaması için puan alt limiti bulunur.
5- Referans sistemi ile davet ettiğiniz arkadaşınız 1000 puana ulaşırsa 50 puan kazanırsınız. Aynı zamanda arkadaşınız linkinizle kayıt olduğu için 5 yerine 7 bilet ile oyuna başlar.

Yakında Oyuna Neler Gelecek?
1- KPSS,YGS,AYT, çeşitli ders konularının yarışmaları eklenecek.
2- Ödüllere daha fazla yeni ödüller eklenecek.
3- Bol bol çekiliş eklenip daha fazla ödül kazanmanız sağlanacak.

Show More