Home
Home » Casual » Altın Yumurtlayan Tavuk
Altın Yumurtlayan Tavuk Apk

Altın Yumurtlayan Tavuk v1.2 APKs

  • Version: v1.2
  • File size: 4.90MB
  • Requires: Android 4.2+
  • Package Name: com.yumurtlayan.altintavuk
  • Developer: GaniGames
  • Updated: November 11, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.90 stars – based on 64 reviews
The description of Digital World Altın Yumurtlayan Tavuk

We provide Altın Yumurtlayan Tavuk v1.2 APKs file for Android 4.2+ and up. Altın Yumurtlayan Tavuk is a free Casual game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Altın Yumurtlayan Tavuk v1.2 APKs without any modifications.

The average rating is 4.90 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Altın Yumurtlayan Tavuk then you may visit GaniGames support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Altın Yumurtlayan Tavuk is the property and trademark from the developer GaniGames.

Günde sadece 6 kere girip 6 saniyede para kazanmaya ne dersin?
Evet dediğini duyar gibiyiz. O zaman haydi sen de aramıza katıl ve bizimle birlikte oyna.
Nasıl mı Oynayacaksın? Çok basit. Hemen indir ve tek tıklamayla oynamaya başla.
Nasıl para kazanacaksın? Altın Yumurtlayan Tavuk oyunumuz geliştirdiğimiz ilk oyun olup temel mantığı tavuğun yumurtladığı altınları toplayarak biriktirdiğiniz altınları havuzda toplanan paraya çevirmektir. Ne kadar çok altın toplarsanız havuzdan o kadar çok pay alacaksınız demektir. İlk önce panel bölümünden üye olup üye olduktan sonra sana verilen tavuktan ay sonuna kadar olabildiğince yumurtaları toplayarak altın biriktir. Puanın 10 bin olduğu zaman talep edebilirsiniz ve ay sonunda alabilirsin.
Tavuğunuz 4 saatte 1 yumurtlar. İlk yumurtayı aldıktan sonra 4 saat sonra tekrardan oyuna girip yumurtanızı toplayarak altın kazanmanız gerekir.
Altın Yumurtlayan Tavuk oyunumuz tamamen Türk yapımı bir oyundur. Sİzden hiçbir şekilde para talep etmeden sizlere en yüksek kazançları sağlamaya çalışmaktayız.
NOT: 24 saat boyunca oyuna girmezseniz tavuğun ölür ve altınlarını kaybedersiniz.
√√√Ödeme yöntemleri√√√
$$$ Banka Havalesi ( Tüm Bankalar )
$$$ Papara
$$$ İninal
Para Havuzu Sistemi nasıl çalışır?
Her 4 saatte bir oyuna girerek yumurtanızı toplayıp altın biriktir. Biriktirdiğin altınları en az 10 bin olduktan sonra oyuna gönder. O ayki gelirlerinden gönderdiğin puan kadar yüzdelik dilimde paranı kazan.
Örnek: Gelirin tamamı 100.000 ₺ olsun. Herkes oyuna topladığı altınları gönderir. Sen de gönderdiğin altınlardan %5 kazanç oranı yaptın. Bu durumda 5.000 ₺ para kazanmış olacaksın.
Yumurtaları takip et, topla ve kazan.
GaniGames

Show More