Home
Home » Educational » Infosaurus
Infosaurus Apk

Infosaurus 1.6.3 APK

  • Version: 1.6.3
  • File size: 27.01MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: com.zvolsiinfo.infosaurus
  • Developer: Zvol si info z.s.
  • Updated: December 23, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.60 stars – based on 29 reviews
The description of Digital World Infosaurus

We provide Infosaurus 1.6.3 APK file for Android 4.1+ and up. Infosaurus is a free Educational game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Infosaurus 1.6.3 APK without any modifications.

The average rating is 4.60 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Infosaurus then you may visit Zvol si info z.s. support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Infosaurus is the property and trademark from the developer Zvol si info z.s..

Prehistorický tvor se neorientuje v mediálním světě, a proto potřebuje průvodce, který ho provede nástrahami různých mýtů až do současné mediální džungle.
Po cestě časoprostorem od pravěku, starověk, středověk, novověk až do současné moderní doby na Infosaura číhá spoustu nebezpečí i záludných otázek, které musí překonat.

Během vyhýbání se nástrahám a sbírání bodů na Tebe a Infosaura čekají kvízové otázky, které nelze přeskočit. Týkají se nejrůznějších mýtů, hoaxů a městských legend, ale i sociálních sítí a mediálního světa. Ale nemusíš se ničeho bát, protože správnou odpověď si můžeš bez obav najít na internetu, aniž bys přišel o život nebo o body. Případně si odpovědi můžeš natrénovat dopředu v kvízu ještě před spuštěním hry. A kdyby ses náhodou spletl/a, vůbec to nevadí. Po zodpovězení se Ti zobrazí vysvětlení, kde jsi udělal/a chybu a příště to určitě bude lepší!

Pomož Infosaurovi ještě dnes!

Zvol si info!
Už tři roky zlepšujeme mediální gramotnost a vzděláváme populaci. Děláme přednášky, workshopy a snažíme se naučit lidi jak se vyznat v informační džungli. Koukni na www.zvolsi.info a objednej si lekci i k sobě do školy!

Show More