Home
Home » News & Magazines » Čtečka dTestu
Čtečka dTestu Apk

Čtečka dTestu 1.0.2 APKs

  • Version: 1.0.2
  • File size: 11.49MB
  • Requires: Android 4.2+
  • Package Name: cz.dtest.magazine
  • Developer: dTest
  • Updated: October 25, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 41 reviews
The description of Digital World Čtečka dTestu

We provide Čtečka dTestu 1.0.2 APKs file for Android 4.2+ and up. Čtečka dTestu is a free News & Magazines app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Čtečka dTestu 1.0.2 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Čtečka dTestu then you may visit dTest support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Čtečka dTestu is the property and trademark from the developer dTest.

O této aplikaci

Elektronická čtečka dTestu je praktická aplikace, určená k tomu, abyste si mohli číst časopis dTest pohodlně kdykoliv a kdekoliv, přesně ve stejné podobě jako v tištěné verzi. Bez nutnosti nákupu dalšího specializovaného zařízení. Z pohodlí domova i na cestách tak budete mít veškeré informace z dTestu vždy po ruce.

Výhody pro předplatitele

Abyste mohli plně využívat veškeré možnosti této aplikace a mít přístup ke všem informacím, včetně výsledků testů, je potřeba být předplatitelem časopisu dTest. Ihned po instalaci a přihlášení se ke svému dTestovému účtu můžete začít listovat stránkami svého oblíbeného časopisu a procházet databázi s výsledky tisíců testů.

Bez reklam

dTest je nezávislá spotřebitelská organizace a jako taková si zakládá na tom, že pracuje objektivně, nezávisle a bez reklam. Ani naše čtečka proto neobsahuje žádné reklamy.

Archiv

Po nainstalování si v přehledném menu jednoduše vyberete příslušné vydání, během pár vteřin si ho stáhnete do svého zařízení a můžete začít číst. K dispozici jsou všechna čísla od ledna 2018. Sami si vytvoříte archiv již stažených vydání.

Pohodlné nastavení čtení

Možnost vytváření záložek vám usnadní návrat ke čtení přesně tam, kde jste skončili. Režim horizontálního nebo vertikálního překlápění stránky umožňuje pohodlné čtení.

Show More