Home
Home » Travel & Local » Metroji - Stíhám metro?
Metroji - Stíhám metro? Apk

Metroji - Stíhám metro? 1.0.0 APKs

  • Version: 1.0.0
  • File size: 8.20MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: cz.meoware.metroji
  • Developer: Jan Mikeš
  • Updated: December 11, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 42 reviews
The description of Digital World Metroji - Stíhám metro?

We provide Metroji - Stíhám metro? 1.0.0 APKs file for Android 5.0+ and up. Metroji - Stíhám metro? is a free Travel & Local app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Metroji - Stíhám metro? 1.0.0 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Metroji - Stíhám metro? then you may visit Jan Mikeš support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Metroji - Stíhám metro? is the property and trademark from the developer Jan Mikeš.

Cestuješ po Praze metrem? Co takhle zkusit Metroji, českou appku, která Ti ukáže nejbližší odjezdy metra a zároveň napoví, jestli a jak je máš šanci stihnout.

S Metroji můžeš po Praze cestovat o dost víc v klidu!

Co aplikace umí?
--------------------
1. Ukazuje tři nejbližší odjezdy

Poté, co si přidáš stanici, Ti aplikace zobrazí, za jak dlouho by dle jízdních řádů mělo jet metro. Pokud je konečná stanice jiná než ta poslední, Metroji Tě na to upozorní.

2. Napovídá pomocí emoji

Napovídání platí od turniketů (těch žlutých krabiček, kde se označují lístky). Proč? Protože vlezů do metra je tolik, že by se v tom nešlo vyznat. Když se u turniketů na emoji podíváš, víš, jestli a jak nejbližší spoj stíháš.

3. Funguje offline

Protože často v metru není dobrej signál.
Takhle stačí, když jednou za týden v Metroji stáhneš nová data (čehož se není třeba bát, je to hned, mají necelých 500 Kb) a pak už nic neřešíš.

--------------------
Prosím, v životně důležitých chvílích (= když to metro potřebuješ stihnout za každou cenu) si stejně dej radši dostatečnou časovou rezervu. Vždy může nastat mimořádná událost, co s dopravou trochu zamíchá.
--------------------
Kdybys měl(a) jakoukoliv otázku, budeme moc rádi, pokud se ozveš (přes aplikaci, na instagramu @metroji_app nebo na email [email protected])

Užívej cestování s větším klidem <3

www.metroji.cz

Show More