Home
Home » Communication » Tichá linka
Tichá linka Apk

Tichá linka 1.1.2 APKs

  • Version: 1.1.2
  • File size: 662.20kB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: cz.tichalinka.client
  • Developer: Tichý svět, o.p.s.
  • Updated: November 22, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 256 reviews
The description of Digital World Tichá linka

We provide Tichá linka 1.1.2 APKs file for Android 4.1+ and up. Tichá linka is a free Communication app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Tichá linka 1.1.2 APKs without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Tichá linka then you may visit Tichý svět, o.p.s. support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Tichá linka is the property and trademark from the developer Tichý svět, o.p.s..

Tichá linka je sociální služba tlumočení znakového jazyka a přepisu mluvené řeči do textu online. Je určena lidem se sluchovým nebo kombinovaným postižením a umožňuje jim komunikovat se slyšícími lidmi bez bariér. Uživatel má možnost si dle svých komunikačních preferencí zvolit vhodnou službu a dle toho se spojit buď s tlumočníkem znakového jazyka, nebo s přepisovatelem mluvené řeči. Pokud upřednostňuje komunikaci ve znakovém jazyce, vybere si online tlumočení a spojí se s tlumočníkem prostřednictvím videohovoru. Pokud upřednostňuje komunikaci v českém jazyce, zvolí službu přepisu a spojí se s přepisovatelem skrze textové okno. Tlumočník/přepisovatel potom simultánně zprostředkuje telefonickou nebo osobní komunikaci se slyšícím.
Kromě tlumočení nebo přepisu je také možné využít službu úprava textu a upravit text tak, aby byl gramaticky správně. Využít lze také překlad textu do znakového jazyka a naopak.
Veškerá komunikace s tlumočníky a přepisovateli probíhá online a ve skutečném čase. Služba tlumočení je otevřena nonstop, služba přepisu 7-17 hod. Uživatelé si mohou předem rezervovat přesný čas tlumočení či přepisu. Pro případ potřeby akutního využití služby existuje možnost spojit se v režimu pohotovosti, tzn. ihned.

Show More