Home
Home » Video Players & Editors » Falas TV - Shiko TV Shqip
Falas TV - Shiko TV Shqip Apk

Falas TV - Shiko TV Shqip 1.0 APK

  • Version: 1.0
  • File size: 3.54MB
  • Requires: Android 4.0.3+
  • Package Name: falastv.shikotvshqip
  • Developer: MeCreativity
  • Updated: May 14, 2018
  • Price: Free
  • Rate 5.00 stars – based on 3 reviews
What's new

Rregulluar disa probleme ne App.

Me pak reklama te bezdisshme

Per cdo problem na kontaktoni ne Facebook-un tone.

Punon ne te gjitha pajisjet Android.

Kanalet punojne me Wuffy Player

Suportoni duke na vleresuar me 5* yje.

Bug Fixes

The description of Digital World Falas TV - Shiko TV Shqip

We provide Falas TV - Shiko TV Shqip 1.0 APK file for Android 4.0.3+ and up. Falas TV - Shiko TV Shqip is a free Video Players & Editors app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Falas TV - Shiko TV Shqip 1.0 APK without any modifications.

The average rating is 5.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Falas TV - Shiko TV Shqip then you may visit MeCreativity support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Falas TV - Shiko TV Shqip is the property and trademark from the developer MeCreativity.

Falas TV ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet e trojeve shqiptare dhe boterore, ne HD dhe SD, dhe pa negcje apo probleme 24/7.
Gjithashtu ka pak reklama te cilat ju bezdisin gjate shfletimit te aplikacionit.
Nese keni ndonje problem me ndonje kanal, provojeni ate pak minuta me vone, ose provojeni ne menu-te e tjera, e nese nuk punon askund, atehere na kontaktoni ne facebook per ate kanal, dhe ne do e rregullojme patjeter.
Nese ju pelqen klikoni reklamat per te vazhduar me risi te reja.
Shikim te kendshem!!

Show More