Home
Home » Word » Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna)
Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna) Apk

Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna) 2.0 APK

  • Version: 2.0
  • File size: 6.53MB
  • Requires: Android 4.0.3+
  • Package Name: gibogi.android.gibogitabugame
  • Developer: Gibogi
  • Updated: August 16, 2019
  • Price: Free
  • Rate 5.00 stars – based on 6 reviews
The description of Digital World Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna)

We provide Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna) 2.0 APK file for Android 4.0.3+ and up. Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna) is a free Word game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna) 2.0 APK without any modifications.

The average rating is 5.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna) then you may visit Gibogi support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Gibogi Tabu Oyunu 2019 (Ücretsiz Türkçe Tabu Oyna) is the property and trademark from the developer Gibogi.

Herhangi bir kafede, arkadaşınızın evinde ya da herhangi bir kitapçıda raflarda görebileceğiniz Tabu oyunu artık cebinizde.

Tabu oyunu, iki grup halinde oynayabileceğiniz bir kelime oyunudur. Arkadaşlarınız ile eğlenceli bir oyun oynamak istediğinizde hemen ücretsiz tabu indirin ve iki gruba ayrılın.
Gruplar ilk anlatıcılarını seçtiklerinde oynamaya hazırsınız. Verilen sürede takımına en çok kelimeyi doğru şekilde anlatan takım oyunun galibi olur.

* OYUNU KAYDEDEBİLİR DAHA SONRA KALDIĞINI YERDEN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ:

Gibogi Tabu oyunu Türkiye'nin en gelişmiş ve en iyi Tabu oyunudur. Artık oyuna yüzlerce lira vermeden tabu keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla okulda, lisede, üniversitede, kampüsde her yerde oynayabilirsiniz. Tabu'yu arkadaşlarınızla, ailenizle kısacası herkesle oynayabilirsiniz.

Ücretsiz tabu, kelime anlatma oyunumuz ile 10.000 den fazla kelimeyi hizmetinize sunmaktayız.

Show More