Home
Home » Education » درون ما
درون ما Apk

درون ما 1.0.1 APK

  • Version: 1.0.1
  • File size: 41.76MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: ir.app.daroonema
  • Developer: Vandad Tech
  • Updated: May 21, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 8 reviews
The description of Digital World درون ما

We provide درون ما 1.0.1 APK file for Android 4.1+ and up. درون ما is a free Education app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for درون ما 1.0.1 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about درون ما then you may visit Vandad Tech support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. درون ما is the property and trademark from the developer Vandad Tech.

دوست عزیزم سلام ، من این جا می خوام به شما آموزش هایی رو بدم که قرار نیست مثل خود من هزینه کنید و از این شاخه به اون شاخه بپرید . در این برنامه قصد دارم کلیدی ترین نکات ، درباره اندیشه های مثبت و منفی ای که در ذهن ما می گذره و دائم با آنها سر و کار داریم رو به چالش بکشیم . یکروزی من هم تمام افکار و احساساتم درگیر این موضوع بود که چرا نمی تونم به یک درآمد ثابت و زندگی خوب برسم ، یک زندگی عادی نه ایده آل !

برای فرار از این احساس و افکار دست به کارهای زیادی زدم ، با آدم های زیادی معاشرت می کردم ، خودم رو به آب و آتیش می زدم ولی هیچ علاقه ای به کارهایی که انجام می دادم نداشتم ، فقط اندیشه و فکر من شده بود پول ، نمی تونستم خوشبختی و راحتی و رفاه رو در زندگی دیگران ببینم . درد می شکیدم و دائم به خدای خودم می گفتم چــــــرا من ؟ دوست و رفیق زیادی داشتم ، بعضی ها بچه پولدار که ماشین زیر پایشان در آن روزها عقده های من رو تداعی میکرد و غذا خوردنشان من رو یاد فیلم های هالیوودی می انداخت و بعضی از رفقای خودم هم مثل خودم بودند ، با هر دو قشر نمی تونستم ارتباط برقرار کنم از پولدارها فراری و از هم سطح و پائین تر از خودم رنجور بودم . شرایط به قدری برای من سخت شده بود که هیچ لذتی ، حتی آغوش مادر منو آروم نمی کرد . تا اینکه یک شب کتاب راز( نوشته راندا برن ) رو شروع کردم به خوندن و تحولی در افکار و باورهای من شکل گرفت و درواقع مسیر مثبت اندیشی من از همان وقت شروع شد . دوست عزیز کل این مسیر رو می خوام تو این برنامه به شما آموزش بدم ، به شما بگم با چه اساتیدی آشنا شدم و از چه کسانی درس گرفتم ، فقط کافیه هر چی تو ذهنت داری رو نگه داری و به این سیستم اعتماد کنی ، ایمان داشته باشی که این سیستم برای تو کار می کنه . من به تک تک حرف هایی که به شما می زنم ایمان دارم و در نظر داشته باشید فقط و فقط باید بخونید ، دقیقه ها و ساعت ها رو باید بذارید برای خوندن این مطالب در نرم افزار درون ما ، شاید برای بعضی از دوستان سوال ایجاد بشه چرا درون مــا ؟ کلیه اتفاق های مثبت و منفی جاری در زندگی از درون هر شخص شکل می گیره و شما بعد از این آموزش ها دیگه نمی تونید دیگران و شرایط موجود در خانواده و جامعه رو مقصر کنید . پس باز به می گم ، من از شما دوست عزیز خواهش می کنم فقط و فقط اعتماد داشته باش و گوش کن ، شما داری به شخصی گوش می کنی که سختی ها و مسیرهای زیادی رو طی کرده و در زندگی اش رشد داشته و این حرف ها یک تئوری نیستند . برای درک بهتر دیدن ویدئو زیر الزامی است . با افتخار در خدمت شما هستم .

مرسی

Show More