Home
Home » Education » تیکا | آموزش زبان انگلیسی
تیکا | آموزش زبان انگلیسی Apk

تیکا | آموزش زبان انگلیسی 3.3.3 APKs

  • Version: 3.3.3
  • File size: 15.29MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: ir.barmanrayan.tikkaa
  • Developer: TKCO
  • Updated: December 16, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.30 stars – based on 61 reviews
The description of Digital World تیکا | آموزش زبان انگلیسی

We provide تیکا | آموزش زبان انگلیسی 3.3.3 APKs file for Android 4.1+ and up. تیکا | آموزش زبان انگلیسی is a free Education app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for تیکا | آموزش زبان انگلیسی 3.3.3 APKs without any modifications.

The average rating is 4.30 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about تیکا | آموزش زبان انگلیسی then you may visit TKCO support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. تیکا | آموزش زبان انگلیسی is the property and trademark from the developer TKCO.

تیکا - آموزش زبان انگلیسی

تیکا چیه؟
تیکا یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسیه که با بهره گیری از جدیدترین متد های آموزشی روز دنیا و ارائه آن در محیطی جذاب و پویا به شما کمک میکنه تا زبان انگلیسی را بهتر و راحت تر یاد بگیرید. همونطور که میدونید تمرین و تکرار و شیوه های آموزش جدید یکی از فاکتور های اصلی در بحث آموزش هستند؛ تیکا هم با اتکا به همین فاکتور ها و پیاده سازیشون در اپلیکیشن سعی داره بهترین راه حل رو برای آموزش زبان در اختیار شما قرار بده.

ویژگی های تیکا
🔵 برنامه پیشنهادی روزانه
🔵 آموزش های ویدئویی ضبط شده توسط تیم
🔵 سرگرمی و تفریح با قسمت اینفوگرافیک با زیرنویس دوگانه
🔵 آموزش انگلیسی با موزیک
🔵 دروس اساتید زبان انگلیسی با تجربه
🔵 درس های متنوع و سطح بندی شده (مبتدی، متوسط، پیشرفته)
🔵 سیستم یادآوری و مرور (متد آموزشی منطبق بر Micro-Learning)
🔵 نمایش مسیر آموزشی در محیطی جذاب
🔵 تعیین هدف و نمایش پیشرفت
🔵ارتباط آسان با پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما
🔵 تمرین های متنوع و تعاملی
🔵 سیستم فیدبک و سنجش و آزمون
🔵 بخش 504 کلمه ی ضروری
🔵 و امکانات متداول دیگر که در اختیار شما قرار میگیره.


🔰🔰🔰
تیکا چطوری میتونه به من در آموزش زبان انگلیسی کمک کنه؟
تیکا از سه قسمت آموزشی شامل کالج، سرگرمی و دوره های اساتید برتر تشکیل شده؛ هدف از پیاده سازی این سه بخش همراه کردن و ارائه ی محیطی پویا برای زبان آموزان است بطوری که شما در کالج به صورت آکادمیک و درست مثل یک آموزشگاه زبان تعلیم میبینید و با تکرار و تمرین های متنوع درس ها را فرا میگیرید.
در قسمت سرگرمی هم شما با قرار گرفتن در یک محیط انگلیسی زبان و با استفاده از متد شنیداری (Audio Lingual Method) هم دایره لغاتتون رو گسترده تر میکنید و هم با لهجه های مختلف آشنا میشوید.
در دوره ی اساتید برتر هم ما با کمک جمعی از اساتید باتجربه ی انگلیسی مجموعه ای از دوره های مختلف رو برای اهداف گوناگونی که زبان آموز ها دارن قرار دادیم تا کاربران بتونن اون دوره ای که مناسب نیاز شخصیشون هست رو انتخاب کنن.

محتوای آموزشی تیکا
محتوای تیکا توسط جمعی از مدرسین آموزشگاههای مختلف کشورمان تدوین و طراحی شده و سعی بر این بوده تا با استفاده از متد تیکا که همان متد رایج آموزش زبان در کالج های معتبر انگلیس و امریکا می باشد و مبتنی بر سبک Audio Lingual است طراحی شود.

پشتیبانی در تیکا
شما در هر سطح یک پشتیبان دارید که می توانید سوالات آموزشی زبان تان را از او بپرسید و رفع اشکال نمائید.

تیم سازنده تیکا
برای آشنایی با تیم تیکا می توانید به وب سایت تیکا مراجعه کنید.

چقدر در زبان انگلیسی پیشرفت میکنم؟
از جدیدترین موزیک های انگلیسی لذت ببرید، با لغات جدید آشنا شوید و مهارت شنیداری خود را افزایش دهید و سطح زبان خود را تقویت کنید.
سعی تیکا بر فراگیری زبان انگلیسی از طریق توانایی های دیداری و شنیداری بویژه از طریق تماشای انواع فیلم، موزیک ویدیو است؛ در تیکا افراد با قرار گرفتن در موقعیت های مختلف محاوره ای و با دیدن و شنیدن کلمات و اصطلاحات مختلف، به صورت همزمان چهار مهارت اصلی زبانی خود را تقویت می نمایند.
پیشرفت شما در تیکا بسته به میزان وقت و تعیین هدفی که در اپلیکیشن می کنید دارد.

در آخر؛ چرا باز هم تیکا؟
تجربه آموزش زبان متفاوت تر از همیشه با استفاده از جذاب ترین ویدیو ها و فیلم های زبان اصلی با زیر نویس دوگانه و همزمان فارسی و انگلیسی. قابلیت ترجمه همزمان دیالوگ های بازیگران
تیکا، تجربه ای متفاوت در یادگیری زبان.حمایت برای بهتر شدن
ما هنوز در اول راه قرار داریم و برای بهتر و کامل تر شدن به کمک شما نیاز داریم، پس مشکلات را با ما مطرح کنید، پشتیبان های تیکا گوش شنوایی برای دریافت انتقادات و پیشنهادات شما دارند، پس به ما کمک کنید تا تیکا را برای شما بهتر و بهتر کنیم و یک اپ غنی و کامل برای آموزش انگلیسی به فارسی زبان ها درست کنیم.

تیکا آموزشگاه زبان همراه تو

کلید واژه ها : تیکا، اپلیکیشن آموزش زبان، زبان انگلیسی، کالج، سرگرمی، داستان کوتاه، کتاب صوتی، دیکشنری، زبان، انگلیسی، آموزش، tika ،یادگیری، انگلیسی در سفر، زبان نصرت، انگلیسی به فارسی، آموزشگاه زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، آموزشگاه زبان، کلاس زبان،انگلیسی آنلاین، استارتاپ، مکالمه، لایتنر، تدریس آنلاین، کالج زبانآدرس وب سایت: http://tikkaa.ir

آدرس کانال تلگرام: https://t.me/tikkaa

آدرس اینستاگرام: https://instagram.com/tikkaa.ir

Show More