Home
Home » Card » Eşli İhaleli Batak
Eşli İhaleli Batak Apk

Eşli İhaleli Batak 1.0.3 APK

  • Version: 1.0.3
  • File size: 24.25MB
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: net.gamyun.android.ihale
  • Developer: Gamyun
  • Updated: April 14, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 183 reviews
The description of Digital World Eşli İhaleli Batak

We provide Eşli İhaleli Batak 1.0.3 APK file for Android 4.1+ and up. Eşli İhaleli Batak is a free Card game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Eşli İhaleli Batak 1.0.3 APK without any modifications.

The average rating is 4.80 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Eşli İhaleli Batak then you may visit Gamyun support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Eşli İhaleli Batak is the property and trademark from the developer Gamyun.

ÜCRETSİZ puanlı oyunlarla sınırsızca ihale oynayabileceğin Eşli İhaleli Batak oyununu yılların tecrübesi ile senin için hazırladık.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince eşli ya da tekli puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi ihale/batak deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığınız özellikler ya da fıstıklar ister pcden ister cepten oynayın tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsınız.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler... Öneri, istek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin.

Show More