Home
Home » Health & Fitness » En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller
En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller Apk

En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller 1.8 APK

  • Version: 1.8
  • Requires: Android 4.1+
  • Package Name: nobetci.eczane
  • Developer: VB Smart Solutions
  • Updated: October 18, 2020
  • Price: Free
  • Rate 4.30 stars – based on 6 reviews
The description of Digital World En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller

We provide En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller 1.8 APK file for Android 4.1+ and up. En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller is a free Health & Fitness app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller 1.8 APK without any modifications.

The average rating is 4.30 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller then you may visit VB Smart Solutions support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. En Yakın Nöbetçi Eczane - Tüm İller is the property and trademark from the developer VB Smart Solutions.

Uygulamayı ilk açtığınızda sistem konumunuza 5 km mesafedeki alanı tarayarak, il ve ilçenizde varsa mahallenizde bulunan en yakın eczane bilgilerini en yakından en uzağa sıralayarak hızlıca getirir, eczanelerin size olan uzaklığını haritaya gitmeden uygulama içinden görebilirsiniz. Uygulamayı açtığınız anda ikinci tuşlayacağınız butonu eczaneyi aramak yada konumunu haritaya göndermek için kullanacaksınız.Bu göz önünde bulundurulduğunda en hızlı şekilde ilgili Nöbetçi Eczane ye ulaşabileceğiniz TEK uygulama diyebiliriz. Sağlık heleki şu dönemde kritik ve acil birşey olduğu düşünülerek, hızlıca erişmeniz için bu şekilde hazırlanmıştır , Ayrıca İl ve İlçe seçimi yaparak güncel nöbetçi eczane verilerine ulaşabilir, detay ekranında uygulamadan eczaneyi arayabilir ayrıca uygulama üzerinden ilgili eczane için yol tarifi alabilir, eczane bilgilerini tanıdıklarınız ile paylaşabilirsiniz. Basit sade detaylarda boğulmadan kullanabileceğiniz sade küçük boyutlu amaca hizmet eden bir uygulama.

Show More
All Version