Home
Home » Video Players & Editors » KlassBox Online TV
KlassBox Online TV Apk

KlassBox Online TV 1.0 APK

  • Version: 1.0
  • File size: 6.05MB
  • Requires: Android 4.0.3+
  • Package Name: onlinetv.copy
  • Developer: AYD Tasarım
  • Updated: July 15, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.20 stars – based on 6 reviews
The description of Digital World KlassBox Online TV

We provide KlassBox Online TV 1.0 APK file for Android 4.0.3+ and up. KlassBox Online TV is a free Video Players & Editors app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for KlassBox Online TV 1.0 APK without any modifications.

The average rating is 4.20 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about KlassBox Online TV then you may visit AYD Tasarım support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. KlassBox Online TV is the property and trademark from the developer AYD Tasarım.

Türkiye,Almanya,Hollanda,Amerika ve Azerbaycan Online Tv uygulaması sayesinde kesintisiz bir şekilde Televizyonunuzda,Telefonunuzda ve Tabletinizde kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.Üstelik Tek Bir Kesinti Olmadan.

Bu Uygulamadaki Tüm Kanallar Orjinal Sitelerinden Canlı Yayınlarından alınmış "embed" Kodlarından oluşturulmuştur.

Mobil Uygulamamız, 5651 Sayılı kanuna istinaden TV kanalları ve Radyo kanallarını tek bir çatı altında toplamak için kurulmuştur. Kurmuş olduğumuz Uygulama, kesinlikle TV ve Radyo kanallarının sorumluluğunu kabul etmektedir. Eğer, Uygulamamızdan herhangi bir yayının kaldırılması konusunda talebiniz olursa; ihtarname ile kaldırılma talebini iletecek yetkili kişi ya da kişilerin, yetkili olduklarına dair bir belge iletmeleri gerekmektedir. Tarafımıza ulaştırılan bu belgenin doğruluğu kontrol edilecek olup, uygulamamızdan yayın kaldırılır ve yetkili kişiye bilgilendirme sağlanır.

Yasal Sorumluluk

Mobil Uygulamamız içeriklerinde yer alan hiçbir canlı tv yayın ya da video hizmetini kendi web sayfalarında barındıramaz. Canlı yayın ya da videolar, ilgili kurumların web sayfalarındaki URL linkleri alınarak yayınlanmaktadır. Bundan dolayı, yasanın suç saymış olduğu fiilleri özendiren, kanuna uygunsuzluk, illegal bilgisayar yazılımlarını tanıtan bütün videolar ve canlı yayınlar adına yasal sorumluluk üstlenmemektedir ve bu içerik bilgileri sunucudan ivedi bir şekilde silinmektedir.

Show More