Home
Home » Social » Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła”
Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” Apk

Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” 1.15.5 APK

  • Version: 1.15.5
  • File size: 5.99MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: pl.mkonferencja.techschool
  • Developer: Mobile Madness Sp. z o.o.
  • Updated: October 08, 2018
  • Price: Free
  • Rate 5.00 stars – based on 1 reviews
The description of Digital World Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła”

We provide Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” 1.15.5 APK file for Android 4.4+ and up. Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” is a free Social app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” 1.15.5 APK without any modifications.

The average rating is 5.00 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” then you may visit Mobile Madness Sp. z o.o. support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Konferencja „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” is the property and trademark from the developer Mobile Madness Sp. z o.o..

Specjalnie dla uczestników Konferencji EDUKACJA W AKCJI: KreAktywna szkoła Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni udostępniło bezpłatną aplikację mobilną z najważniejszymi informacjami o wydarzeniu.

Dzięki aplikacji uczestnik konferencji będzie miał dostęp do:

- aktualizowanego na bieżąco programu spotkania,
- informacji o prelegentach (biogram, zdjęcie, social media),
- informacji o organizatorach oraz patronach wydarzenia.

Korzystając z aplikacji uczestnik konferencji będzie mógł również:

- zadać pytanie prelegentom
- odpowiedzieć na pytanie prelegentów
- ocenić poszczególne prezentacje,
- wziąć udział w grywalizacji i wygrać wyjątkowe nagrody
- obejrzeć uzupełnianą na bieżąco fotorelację z wydarzenia,
- wypełnić ankietę.


O Konferencji EDUKACJI W AKCJI: KreAktywna szkoła (Gdynia, 9 października 2018):

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

Konferencja Edukacja w Akcji jest skierowana do nauczycieli z Pomorza oraz okolic. Ma na celu promocję idei aktywnej edukacji oraz nowoczesnych metod pracy z uczniem. Spotkanie jest też unikalną platformą do wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy pomiędzy pedagogami z całego Pomorza. Konferencja odbywa się raz w roku jesienią - corocznie towarzyszy jej inne hasło przewodnie.

W ramach 6. edycji konferencji „Edukacja w akcji: KreAktywna szkoła” porozmawiamy o najnowszych trendach edukacyjnych, które pomagają dzieciom i młodzieży w poszukiwaniu kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach, podczas których dowiedzą się jakie warunki trzeba spełnić, żeby umożliwić uczniom kreatywne działanie, jak budować innowacyjne zespoły uczniowskie oraz jak pobudzać uczniowski mózg „bez użycia prądu”.
W ramach części warsztatowej uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć metody, jaką pracował z zespołem Walt Disney, poznają technologiczny niezbędnik kreAktywnego nauczyciela, dowiedzą się jak wykorzystać w edukacji myślenie pytajne, kombinatoryjne i transformacyjne, czym jest stosowany w zespołach IT Scrum oraz jak polecieć z uczniami w kosmos.

Więcej informacji na www.edukacjawakcji.pl

Show More