Home
Home » Communication » Kto Dzwoni ?
Kto Dzwoni ? Apk

Kto Dzwoni ? 1.3 APK

  • Version: 1.3
  • File size: 4.23MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: pl.zadzwonil.ktodzwoni
  • Developer: PHP SOFTWARE
  • Updated: December 06, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.20 stars – based on 10 reviews
The description of Digital World Kto Dzwoni ?

We provide Kto Dzwoni ? 1.3 APK file for Android 5.0+ and up. Kto Dzwoni ? is a free Communication app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Kto Dzwoni ? 1.3 APK without any modifications.

The average rating is 4.20 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Kto Dzwoni ? then you may visit PHP SOFTWARE support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Kto Dzwoni ? is the property and trademark from the developer PHP SOFTWARE.

Sprawdzanie numerów telefonów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Od dziś odinstaluj inne zagraniczne aplikacje typu id dzwoniącego a zainstaluj najnowszą, jeszcze szybszą, nowoczesną a co najważniejsze polską aplikację typu Caller ID - "Kto dzwoni ?" dostosowaną pod Twój telefon i najnowszego Androida 9.

Przedstawiamy najnowszą technologicznie aplikację produkcji polskich programistów do monitoringu połączeń przychodzących oraz do blokowania i sprawdzania każdego numeru telefonu w Polsce i na świecie. Aplikacja posiada wiele rozwiązań, jest 100% anonimowa i poufna. W aplikacji która była pisana i konstruowana ponad rok czasu mogą Państwo dokonywać wielu zadań, np: dodawać własne opinie o nieznanych i znanych numerach telefonów, dodawać i promować własne numery telefonów, sprawdzać geolokalizację numerów na mapie.

Niektóre cechy aplikacji Kto Dzwoni:
-Sprawdzanie numeru w bazie podczas połączenia telefonicznego,
-Sprawdzanie geo lokalizacji numeru na mapie,
-Możliwość automatycznego blokowania połączenia przychodzącego z niebezpiecznych numerów (z Polski i z zagranicy),
-Brak sprawdzania numerów znanych z kontaktów (rodzina, znajomi, praca),
-Dodawanie opinii oraz zmiana rankingu dla danego numeru w trybie rzeczywistym online,
-Rejestr połączeń przychodzących,
-Własna lista numerów do blokowania,
-Rozbudowane menu ustawień aplikacji,
-Sterowanie osłonami i aktywnością monitoringu,
-Powiadomienie o dzwoniącym numerze wyświetlanym nad innymi aplikacjami,
-Powiadomienie systemowe z opiniami o nieznanym numerze który do Państwa dzwonił,
-Dostęp do pełnych statystyk wyszukiwań danego numeru,
-Sprawdzanie w ponad 10 mln opinii i komentarzy,
-Zakładka numerów alarmowych (z możliwością szybkiego wykonania połączenia alarmowego w następnej wersji aplikacji),
-Zakładka nowo dodanych numerów do bazy,
-Zakładka popularnych numerów wyszukiwanych w bazie,
-inne

Nasza aplikacja wylicza rankingi w trybie rzeczywistym a wykryty niepożądany lub niebezpieczny numer telefonu u jednej osoby, informuje innych już po kilku sekundach o danej sytuacji, gdy dany numer do nich dzwoni. To za sprawą nowego sposobu działania oraz nowego algorytmu.

Aplikacja Kto Dzwoni, szybko pokazuje czyj to numer, sprawdzając dany numer telefonu na najnowszych technologicznie serwerach z dyskami SSD NVME, przez co nie będą mieć państwo opóźnień i w porę zareagują na przychodzący SPAM.

Aplikacja działa w trybie rzeczywistym więc nie przechowuje jak inne podobne, żadnych danych na Państwa telefonie, nie zapycha pamięci i działa szybko i stabilnie.

Aplikacja zawiera reklamy przez co może być dla Państwa udostępniona za darmo.

Zapraszamy do zainstalowania naszej aplikacji oraz do używania webowej wersji dostępu do bazy przez serwis : https://zadzwonil.pl

Tagi naszej aplikacji : ID rozmówcy, wykrywanie spamu i blokowanie, czyj to numer telefonu, numer telefonu, nieznanynumer, kto zadzwonił do mnie z nieznanego numeru telefonu komórkowego, czyj to numer komórkowy, nr telefonu, czyj numer, czyj to numer telefonu komórkowego, sprawdź numer telefonu, znajdz numer telefonu komórkowego, jaki to numer, do kogo należy numer telefonu, czyj to numer telefonu stacjonarnego, sprawdz numer, kto dzwonił z tego numeru, czyj numer telefonu, czyj to numer stacjonarny, do kogo należy numer telefonu stacjonarnego, sprawdz numer do kogo nalezy, numery telefonów, kto dzwonił do mnie, czyj to numer tel, kto dzwonił stacjonarny, do kogo należy numer, czyj to telefon, sprawdź numer telefonu stacjonarnego, kto do mnie dzwonił, znajdź numer telefonu, numery telefonów komórkowych, kogo to numer, jaki to numer telefonu, sprawdzenie numeru telefonu, sprawdź czyj to numer, czyj nr telefonu, czyj telefon, jak sprawdzić czyj to nr telefonu, sprawdź numer, wyszukaj numer telefonu, kto dzwonił czyj to numer, czyj numer telefonu komórkowego, kogo to numer telefonu, sprawdzanie numeru telefonu, czyj to nr telefonu komórkowego, sprawdź kto dzwonił, kto dzwonił nr telefonu, czyj to numer telefonu za darmo.

Show More