Home
Home » Word » Kelime Gezgini - Kelime Oyunu
Kelime Gezgini - Kelime Oyunu Apk

Kelime Gezgini - Kelime Oyunu 1.06.00 APK

  • Version: 1.06.00
  • File size: 53.11MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: tr.com.apps.kelime.gezmece.oyunu
  • Developer: Apps Bilgi Teknolojileri
  • Updated: December 01, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.60 stars – based on 272 reviews
The description of Digital World Kelime Gezgini - Kelime Oyunu

We provide Kelime Gezgini - Kelime Oyunu 1.06.00 APK file for Android 4.4+ and up. Kelime Gezgini - Kelime Oyunu is a free Word game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Kelime Gezgini - Kelime Oyunu 1.06.00 APK without any modifications.

The average rating is 4.60 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Kelime Gezgini - Kelime Oyunu then you may visit Apps Bilgi Teknolojileri support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Kelime Gezgini - Kelime Oyunu is the property and trademark from the developer Apps Bilgi Teknolojileri.

Sizin için oluşturduğumuz bulmacalarda anlamı verilen kelimeyi aşağıda bulunan altıgen petekler arasında bağlantılar kurarak sonuca ulaşmalısız. Bunu yaparken kelimeler ve anlamları arasındaki bağlantıyı daha iyi kavrayacaksınız, ancak bazen de kelime ve anlam bağlantısını oluşturacak kelimeler sizin kelime hazinenizde eksik olacağından çözümü tahmin etmek zorunda kalacaksınız.

Bu oyun sizin problem çözme , birleştirme yeteneklerinizi ve kelime hazinenizi genişletmenizde yardımcı olacak.
Her bitirdiğiniz bir bölüm sizin için yeni bir ülkeyi seyahat. Her bölümün en sonunda o ülkeyle ilgili bir bilgi öğreneceksiniz. Bu bilgilere ulaşabilmek için bölümün tüm bulmacalarını bitirin ve bir sonraki bölümle devam edin.
Bulmacaları nasıl çözebilrim? Tahmin yürüterek kelimeyi ilk bakışta çözebilir ya da kelimeleri birer birer bulabilir ve ortak harflerden faydalanarak diğer kelimeleri daha rahat bulabilirsiniz.
Oyunu oynamanız için herhangi bir internet bağlantısı zorunlu değil. Ayrıca oyun deneyiminizi zedeleyecek reklamlar içermemektedir.

Show More