Home
Home » Word » Kelimelerle Dünya Turu
Kelimelerle Dünya Turu Apk

Kelimelerle Dünya Turu 1.0.9 APK

  • Version: 1.0.9
  • File size: 43.42MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: tr.com.apps.ww
  • Developer: Apps Bilgi Teknolojileri
  • Updated: April 25, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.70 stars – based on 35 reviews
What's new

Collapse

The description of Digital World Kelimelerle Dünya Turu

We provide Kelimelerle Dünya Turu 1.0.9 APK file for Android 5.0+ and up. Kelimelerle Dünya Turu is a free Word game. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for Kelimelerle Dünya Turu 1.0.9 APK without any modifications.

The average rating is 4.70 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about Kelimelerle Dünya Turu then you may visit Apps Bilgi Teknolojileri support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. Kelimelerle Dünya Turu is the property and trademark from the developer Apps Bilgi Teknolojileri.

Kelimelerle Dünya Turu’na hoş geldiniz! Bu oyunda sizin için hazırladığımız bulmacaları çözerken bir yandan da dünyayı gezmeye ne dersiniz?

Sizin için oluşturduğumuz bulmacalarda anlamı verilen kelimeyi aşağıda bulunan altıgen petekler arasında bağlantılar kurarak sonuca ulaşmalısız. Bunu yaparken kelimeler ve anlamları arasındaki bağlantıyı daha iyi kavrayacaksınız, ancak bazen de kelime ve anlam bağlantısını oluşturacak kelimeler sizin kelime hazinenizde eksik olacağından çözümü tahmin etmek zorunda kalacaksınız. Bu oyun sizin problem çözme , birleştirme yeteneklerinizi ve kelime hazinenizi genişletmenizde yardımcı olacak.
Her bitirdiğiniz bir bölüm sizin için yeni bir ülkeyi seyahat. Her bölümün en sonunda o ülkeyle ilgili bir bilgi öğreneceksiniz. Bu bilgilere ulaşabilmek için bölümün tüm bulmacalarını bitirin ve bir sonraki bölümle devam edin.
Bulmacaları nasıl çözebilrim? Tahmin yürüterek kelimeyi ilk bakışta çözebilir ya da kelimeleri birer birer bulabilir ve ortak harflerden faydalanarak diğer kelimeleri daha rahat bulabilirsiniz.
Oyunu oynamanız için herhangi bir internet bağlantısı zorunlu değil. Ayrıca oyun deneyiminizi zedeleyecek reklamlar içermemektedir.

İyi eğlenceler!!

Show More