Home
Home » Business » HR robota.ua - кандидати у вас в кишені!
HR robota.ua - кандидати у вас в кишені! Apk

HR robota.ua - кандидати у вас в кишені! 1.20.11.26-e81d8a79 APKs

  • Version: 1.20.11.26-e81d8a79
  • File size: 8.15MB
  • Requires: Android 5.0+
  • Package Name: ua.rabota.employer
  • Developer: robota.ua
  • Updated: March 20, 2020
  • Price: Free
  • Rate 3.90 stars – based on 52 reviews
The description of Digital World HR robota.ua - кандидати у вас в кишені!

We provide HR robota.ua - кандидати у вас в кишені! 1.20.11.26-e81d8a79 APKs file for Android 5.0+ and up. HR robota.ua - кандидати у вас в кишені! is a free Business app. It's easy to download and install to your mobile phone.
Please be aware that ApkPlz only share the original and free pure apk installer for HR robota.ua - кандидати у вас в кишені! 1.20.11.26-e81d8a79 APKs without any modifications.

The average rating is 3.90 out of 5 stars on playstore. If you want to know more about HR robota.ua - кандидати у вас в кишені! then you may visit robota.ua support center for more information

All the apps & games here are for home or personal use only. If any apk download infringes your copyright, please contact us. HR robota.ua - кандидати у вас в кишені! is the property and trademark from the developer robota.ua.

Robota.ua - тепер кандидати у вас в кишені! За допомогою додатку ви зможете швидко знайти співробітників для своєї команди у будь-який зручний для вас час.


У базі резюме robota.ua понад 2 мільйони резюме пошукачів. З нашим додатком всі вони опиняться у вас в кишені! Неважливо, де ви шукаєте співробітника: у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, Херсоні, Кривому Розі чи будь-якому маленькому містечку, наш додаток допоможе вам знайти співробітника за мінімальний час.


За допомогою додатку rabota.ua ви можете:
- Знаходити кандидатів у базі резюме, використовуючи зручні фільтри. Ви можете налаштувати пошук багатьма параметрами і не витрачати час на перегляд резюме, які вам не підходять.
- Працювати з вакансіями: створювати їх, переглядати аналітику та редагувати.
- Пропонувати ваші вакансії пошукачам.
- Пришвидшувати процес пошуку, підсилюючи вакансії.
- Швидко та зручно замовляти та оплачувати послуги.


В будь-який час кандидати будуть у вас під рукою!


Ми постійно додаємо нові можливості у додаток та дослухаємось до ваших порад і побажань

Show More